EIZO CG2700S ColorEdge 27" čierny
Kód: 9985529
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Maximálna presnosť, maximálny komfort a vynikajúce možnosti pripojenia - CG2700S je ideálny monitor pre najnáročnejších tvorcov. Vďaka viac ako 90 W výkonu a pripojeniu USB-C LAN možno 27-palcový monitor s podporou HDR integrovať do mobilných pracovných postupov.Špecifikácie
- 27-palcový LCD displej so širokým gamutom a rozlíšením 2560 x 1440 pixelov (WQHD)
- Široký farebný gamut s 99% pokrytím farebného priestoru AdobeRGB a 98% pokrytím farebného priestoru DCI-P3
- Integrovaný snímač na plne automatickú rekalibráciu
- Maximálny jas 400 cd/m2, kontrast 1600:1 s technológiou True Black
- 10-bitové zobrazenie, 16-bitová 3D-LUT
- Patentovaná technológia DUE na dokonalé homogénne rozloženie jasu a farieb po celej obrazovke
- Podpora HDR pre HDR-HLG a HDR-PQ-EOTF
- Vstupy USB-C (signál DisplayPort a až 92W Power Delivery), DisplayPort a HDMI
- Port RJ-45 LAN, rozbočovač USB so štyrmi nadväzujúcimi portami USB, z ktorých dva sú USB 3.1 a dva USB 2.0.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4995047063650 |
| Kontrast: | 1600:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 638 |
| Hĺbka [mm]: | 245 |
| Čas odozvy [ms]: | 19 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 9,4 |
| Výška [mm]: | 416 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
