Dózy na jedlo a gélový sáčok - Climaqx
Kód: 69583



Podrobný popis
Nádoby na jedlo a gélové vrecko - sada 2 nádob na skladovanie vašich pokrmov a gélového vrecka, ktoré ich udrží v optimálnej teplote
Nádoby na jedlo a gélové vrecko sú neoddeliteľnou súčasťou bežných tašiek na jedlo. Jedná sa o 2 nádoby bez BPA, do ktorých ľahko uložíte vaše pripravené pokrmy. Sú vhodné aj do mikrovlnky a spoľahlivo tesnia. Nemusíte sa tak obávať, že by sa vám čokoľvek vysypalo alebo vylialo do tašky. Bez problémov si do nich uložíte raňajky, obed, večeru či rôzne prílohy, s ktorými budete mať svoje kalórie vždy pod kontrolou. To ocenia ľudia, ktorí chcú schudnúť, nabrať svaly alebo mať zdravší jedálniček vďaka tomu, že vždy budú vedieť, čo jedia. Súčasťou sady je aj gélové vrecko s hmotnosťou 460 g, ktoré slúži ako chladiaci prvok a udrží vaše jedlo pri optimálnej teplote až 9 hodín. Vziať si so sebou pripravené pokrmy sa tak nemusíte obávať ani v teplých mesiacoch.
Nádoby na jedlo a gélové vrecko a ich výhody
- je sada 2 nádob na jedlo bez BPA a gélového vrecka
- sú vhodné do väčšiny bežných tašiek na jedlo
- nádoby spoľahlivo tesnia
- nádoby sú vhodné aj do mikrovlnky
- poslúžia na uloženie raňajok, obeda, večere či rôznych snackov
- pomôžu vám mať svoje kalórie vždy pod kontrolou
- gélové vrecko udrží vaše jedlo pri optimálnej teplote niekoľko hodín
Rozmery nádoby
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 19 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 9 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky na jedlo a príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| EAN: | 5707672975777 |
| Brutto váha: | 0.632000 |
| Značka: | Climaqx |
| Dĺžka: | 20.000000 |
| Šírka: | 15.500000 |
| Výška: | 12.000000 |
| Netto váha: | 0.630000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 45 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
