Dotykový monitor ASUS VT169HE
Kód: 159721
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS VT169HEDisplej:
Veľkosť panela (v palcoch): 15,6
Pomer strán : 16:9
Plocha displeja (v x h) : 344,16 x 193,59 mm
Povrch displeja : neoslňujúci
Typ podsvietenia : LED
Typ panelu : IPS
Pozorovací uhol (CR?10, H/V): 170°/ 170°
Rozstup pixelov: 0,179 mm
Rozlíšenie : 1920x1080
Jas (typ) : 220 cd/?
Kontrastný pomer (typ): 1000:1
Farby displeja: 262K
Čas odozvy: 5 ms (GTG)
Obnovovacia frekvencia (max.): 60 Hz
Dotyk : Áno, projekčný kapacitný 10-bodový dotyk
Bez blikania : Áno
Funkcia :
Technológia Trace Free : Áno
Technológia SPLENDID : Áno
Teplota farieb . Výber : Áno (4 režimy)
GamePlus : Áno
QuickFit : Áno
HDCP : Áno, 1.4
DisplayWidget : Áno, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Áno
Technológia Eye Care+ : Áno
Zvuk :
Reproduktory - nie
Vstupy a výstupy:
HDMI(v1.4) x 1
VGA x 1
Spotreba energie:
Spotreba energie: 7,38 W
Režim úspory energie : Mechanická konštrukcia:
Náklon: Áno (+30°~-5°)
Nastavenie výšky : Nie
Montáž na stenu VESA : 75x75 mm
Zámok Kensington : Áno
Oficiálne webové prepojenie:
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/touch/vt169he/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 20" a menej |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.42 kg |
| EAN: | 4711387406090 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 15,6 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 2,93 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 280,7, 235,9 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 220 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 377,8 |
| Hĺbka [mm]: | 189,4 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
