DELL UltraSharp U4924DW 49" (210-BGTX)
Kód: 106485
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell UltraSharp U4924DWMonitor LED s uhlopriečkou 49 palcov, rozlíšením 5120 x 1440 pixelov a pomerom strán 32:9. Ponúka jas 350 cd/m2, kontrastný pomer 2000:1 a dobu odozvy 8 ms. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. K dispozícii je aj päť portov USB 3.1, ethernetový port RJ-45 a štyri porty USB typu C, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 90 W. Základné ozvučenie zabezpečujú zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 18 W.
Porty USB-A nie sú funkčné, pokiaľ monitor nie je pripojený k počítaču prostredníctvom USB-C.
Súčasťou balenia je kábel HDMI, DisplayPort, USB-C a USB-C na USB-A.
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná záruka na mieste nasledujúci pracovný deň.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine nasledujúci pracovný deň.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 49"
Pomer strán: 32:9
Rozlíšenie: 5120 x 1440
Kontrastný pomer: 2000:1
Čas odozvy: 8 ms
Rozhrania: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 4x USB 3.2 Gen2 Type-C, 5x USB 3.2 Gen2 (USB 3.1), 1x RJ-45, 1x audio výstup
Farba: strieborná
Dodatočné parametre
| Kategória: | 49" a viac |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 27.8 kg |
| EAN: | 5397184657133 |
| Kontrast: | 2000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 1215 |
| Hĺbka [mm]: | 269 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 4 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| VESA (rozmer): | 200 × 100 mm, 100 x 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 49 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 15,8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 5 |
| Výška [mm]: | 400 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
