DELL UltraSharp U4323QE 42,51" (210-BFIS)
Kód: 101257
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell UltraSharp U4323QE42,51" LED monitor s rozlíšením 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixelov s pomerom strán 16:9. Ponúka jas 350 cd/m2, kontrastný pomer 1000:1, dobu odozvy 5 ms a 100 % pokrytie farebného gamutu sRGB. Pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne zabezpečujú skvelú viditeľnosť z akéhokoľvek uhla. K dispozícii sú aj štyri porty USB 3.1, ethernetový port RJ-45 a päť portov USB typu C, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 90 W. Integrovaný prepínač KVM umožňuje ovládať dve zariadenia pripojené k monitoru pomocou jedinej klávesnice a myši.
Porty USB-A nie sú funkčné, pokiaľ monitor nie je pripojený k počítaču prostredníctvom USB typu C.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort, HDMI, USB-C a USB-C na USB-A.
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 42,51"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 3840 x 2160 px
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2x HDMI, 2x DisplayPort, 4x USB 3.2 Gen2 (USB 3.1), 5x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1x RJ-45, 1x audio výstup
Farba: strieborná
Základné rozdiely medzi radmi monitorov Dell:
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 25.8 kg |
| EAN: | 5397184656976 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 42,51 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 4 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Hmotnosť [kg]: | 18,55 |
| Výška [mm]: | 655 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm, 200 × 200 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 968 |
| Hĺbka [mm]: | 256 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 5 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
