Dell UltraSharp U3425WE (210-BMDW)
Kód: 135391
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zažite jasné zaostrenie a väčšie pohodlie s 34" zakriveným monitorom s rozbočovačom Thunderbolt™, 5-hviezdičkovým Eye Comfort a 120 Hz obnovovacou frekvenciou.Obnovovacia frekvencia 120 Hz prináša menej blikania, plynulejšie posúvanie a plynulejší pohyb ako 60 Hz monitory.
Snímač okolitého svetla
Vstavaný snímač okolitého svetla inteligentne optimalizuje jas a teplotu farieb na základe okolia.
Technické informácie
Zobrazovacia uhlopriečka 34,14"
Prednastavená plocha displeja (v x š) 799,80 mm x 334,80 mm
31,49" x 13,18" 267 773,04 mm2 (415,04 palca2)
Typ panela Technológia IPS v čiernej farbe
Povrchová úprava obrazovky proti odleskom s tvrdosťou 3H
Maximálne prednastavené rozlíšenie 3440 x 1440 pri 120 Hz
Pozorovací uhol 178° vertikálne / 178° horizontálne
Rozstup pixelov 0,2325 mm x 0,2325 mm
Počet pixelov na palec (PPI) 110
Kontrastný pomer 2000 ku 1 (typický)
Zakrivenie 1900 R
Pomer strán 21:9
Technológia podsvietenia Systém Edgelight LED
Jas 300 cd/m2 (typický)
Čas odozvy 8 ms (normálny) 5 ms (rýchly)
HDR Nie
Snímač okolitého svetla Áno, automatické nastavenie jasu a teploty farieb
Pripojenie
1 x port HDMI (HDCP1.4 a 2.2) (podporuje rozlíšenie WQHD 3440 x 1440 100 Hz TMDS podľa špecifikácie HDMI 2.1)
1 x DP 1.4 (HDCP1.4 a 2.2) (podporuje až WQHD 3440 x 1440 120 Hz)
1 x výstupný port Thunderbolt™ 4 (15 W) na reťazenie (video + dáta)
1 x port Thunderbolt™ 4 pre výstupné pripojenie (video + dáta). Alternatívny režim s DisplayPort 1.4, výkon až 90 W
1 x port USB typu C (len dáta) pre upstream (superrýchly USB 10 Gb/s, USB 3.2 Gen2)
4 x downstream port USB typu A (superrýchly USB 10 Gb/s, USB 3.2 Gen2)
1 x výstup zvukovej linky
1 x port RJ45 (2,5 GbE)
Rýchly prístup:
1 x nadväzujúci port USB typu A (superrýchly USB 10 Gb/s, USB 3.2 Gen2) s nabíjaním BC1.2
2 x nadväzujúci port USB typu C (superrýchly USB 10 Gb/s, USB 3.2 Gen2) s nabíjaním (15 W)
Konfigurovateľnosť
Výška, náklon, otáčanie
Nastaviteľná výška 150 mm
Náklon -5°/+21°
Otáčanie -30°/+30°
PbP / PiP Áno
Klávesnica, video a myš (KVM) Áno
Dostupnosť reťazového prepojenia Áno
Zvukový výstup 1 x linkový zvukový výstup
Zabudovaný reproduktor 2 x 5 W
Kompatibilita so správcom displeja Dell Áno, jednoduché rozloženie, ďalšie kľúčové funkcie
Farebný rozsah DCI-P3 98 %, Display P3 98 %, sRGB 100 %, BT.709 100 %, DCI-P3, Display P3, sRGB a BT.709: Delta E < 2 (priemer)
Podpora farieb 1,07 miliardy farieb (8bit + A-FRC)
Dodávané káble
1 x napájací kábel
1 x kábel DisplayPort 1.4 - 1,8 m
1 x kábel HDMI - 1,8 m
1 x pasívny kábel ThunderboltTM 4 - 1 m
1 x kábel USB Type-A na USB Type-C Gen 2 - 1 m
Čo je súčasťou balenia
Monitor
Podstavec stojana
Podstavec stojana
Stručná príručka nastavenia
Bezpečnostné, environmentálne a regulačné informácie
Správa o továrenskej kalibrácii
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.9 kg |
| EAN: | 5397184821503 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 10,8 |
| Výška [mm]: | 393 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 2000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Šírka [mm]: | 813 |
| Hĺbka [mm]: | 240 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34,14 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
