DELL UltraSharp U3224KBA 31,5" (210-BHNX)
Kód: 115611
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell UltraSharp U3224KBA31,5" LED monitor s rozlíšením 6K 6144 x 3456 pixelov a pomerom strán 16:9. Ponúka jas 450 cd/m2, kontrastný pomer 2 000 : 1, dobu odozvy 5 ms, 100 % pokrytie palety sRGB a 99 % palety DCI-P3 a certifikáciu VESA DisplayHDR 600. Vďaka použitej technológii IPS poskytuje príjemné pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. K dispozícii sú štyri porty USB 3.2 Gen2, ethernetový port RJ-45 a tri porty USB-C, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát dokáže napájať pripojené zariadenia do 140 W a jeden do 15 W. Na videokonferencie je pripravená 4K kamera so snímačom Sony Starvis CMOS. Nechýbajú ani zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 28 W a dvojica mikrofónov. V neposlednom rade určite poteší výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot, ktorá umožňuje otočenie obrazovky o 90°.
Porty USB-A nie sú funkčné, pokiaľ nie je monitor pripojený cez USB-C k počítaču.
Súčasťou balenia je kábel Thunderbolt 4 (1,5 m), mini DisplayPort (1 m) a USB na USB-C (1 m).
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 6144 × 3456 px
Kontrastný pomer: 2 000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1× mini DisplayPort, 1× HDMI, 3× USB-C, 4× USB 3.2 Gen2 (USB 3.1), 1× RJ-45
Farba: strieborná
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 18.5 kg |
| EAN: | 5397184657140 |
| Kontrast: | 2000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Mini DisplayPort: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 1024 x 600 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Šírka [mm]: | 717 |
| Hĺbka [mm]: | 237 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 3 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Počet mini HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 13,3 |
| Výška [mm]: | 523 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
