DELL UltraSharp U2724DE (210-BKTV)
Kód: 133579
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell UltraSharp U2724DE27" LED monitor s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov a pomerom strán 16:9. Ponúka jas 350 cd/m2, kontrastný pomer 2000 : 1, dobu odozvy 8 ms a obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. K dispozícii sú aj štyri porty USB 3.1, ethernetový port RJ-45, dva porty Thunderbolt 4, z ktorých jeden umožňuje okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát aj napájanie pripojených zariadení s výkonom až 90 W, a dva porty USB-C. Technológia Daisy Chain uľahčuje pripojenie viacerých monitorov a ich pripojenie k počítaču pomocou jediného kábla. Integrovaný prepínač KVM umožňuje ovládať dve zariadenia pripojené k monitoru pomocou jedinej klávesnice a myši. Monitor je tiež vybavený výškovo nastaviteľným stojanom a funkciou Pivot, ktorá umožňuje jeho otočenie o 90°.
Porty USB nie sú funkčné, pokiaľ monitor nie je pripojený k počítaču prostredníctvom USB-C.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort, Thunderbolt 4 a USB-C na USB.
Na tento produkt sa vzťahuje 3-ročná záruka na mieste nasledujúci pracovný deň.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine nasledujúci pracovný deň.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440 px
Kontrastný pomer: 2000 : 1
Čas odozvy: 8 ms
Rozhrania: 1× HDMI, 1× vstup DisplayPort, 1× výstup DisplayPort, 1× vstup Thunderbolt 4, 1× výstup Thunderbolt 4, 2× USB-C 3.2 Gen2, 4× USB 3.2 Gen2 (USB 3.1), 1× RJ-45, 1× audio výstup
Farba: strieborná
Základné rozdiely medzi sériami monitorov Dell:
Za akých podmienok Dell mení monitory (tolerancia chybných pixelov):
Pokyny pre pixely (pdf)
Pokyny pre pixely (online)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.35 kg |
| EAN: | 5397184821480 |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Hmotnosť [kg]: | 7 |
| Výška [mm]: | 385 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 4 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 192 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 3 |
| Kontrast: | 2000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
