DELL SE2725HM 27" (210-BQZW)
Kód: 164294
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell 27 SE2725HM27" LED monitor s rozlíšením Full HD 1920 x 1080 pixelov s pomerom strán 16:9. Ponúka jas 250 cd/m2, kontrastný pomer 1000 : 1, dobu odozvy 5 ms a obnovovaciu frekvenciu 100 Hz. Vďaka použitiu technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Monitor je vybavený držiakom VESA.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste nasledujúci pracovný deň.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine nasledujúci pracovný deň.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080 px
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhranie: 1× HDMI, 1× VGA
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.3 kg |
| EAN: | 5397184962558 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,59 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 459,9 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 623,3 |
| Hĺbka [mm]: | 199,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
