DELL S2425H (210-BMHJ)
Kód: 136938
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell S2425H23,8" LED monitor s rozlíšením Full HD 1920 × 1080 pixelov a pomerom strán 16:9. Ponúka jas 250 cd/m2, kontrastný pomer 1500 : 1, 99% pokrytie sRGB, dobu odozvy 4 ms a obnovovaciu frekvenciu 100 Hz. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Ozvučenie zabezpečujú integrované reproduktory s celkovým výkonom 10 W.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná záruka na mieste nasledujúci pracovný deň.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine nasledujúci pracovný deň.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 23,8"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080 px
Kontrastný pomer: 1500 : 1
Čas odozvy: 4 ms
Rozhranie: 2× HDMI
Farba: bielo-čierna
Základné rozdiely medzi sériami monitorov Dell:
Za akých podmienok Dell mení monitory (tolerancia chybných pixelov):
Pokyny pre pixely (pdf)
Pokyny pre pixely (online)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.92 kg |
| EAN: | 5397184821602 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,29 |
| Výška [mm]: | 313 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 537 |
| Hĺbka [mm]: | 58,81 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
