DELL Professional P2723QE (210-BDFZ)
Kód: 9933436
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" monitor LED s rozlíšením 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixelov a pomerom strán 16:9. Ponúka jas 350 cd/m2, kontrastný pomer 1000:1, dobu odozvy 5 ms (8 ms v normálnom režime) a 99% pokrytie farebného gamutu sRGB. Pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne zabezpečujú skvelú viditeľnosť z akéhokoľvek uhla. K dispozícii sú aj štyri porty USB 3.0, ethernetový port RJ-45 a port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 90 W. Poteší vás aj výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot, ktorá umožňuje otočiť obrazovku o 90°.Porty USB nie sú funkčné, pokiaľ nie je monitor pripojený k počítaču prostredníctvom USB-C.
Súčasťou balenia je DisplayPort a dva káble USB (Type-C na A + Type-C na C).
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 3840 x 2160 px
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1x HDMI, 1x DisplayPort, 4x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x RJ-45
Farba: strieborná - čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.6 kg |
| EAN: | 5397184656808 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 611 |
| Hĺbka [mm]: | 185 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,05 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 385 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
