DELL Professional P2424HT 23,8" (210-BHSK)
Kód: 120456
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell Professional P2424HT23,8" dotykový LED monitor s rozlíšením Full HD 1920 × 1080 pixelov a pomerom strán 16:9. Ponúka jas 300 cd/m2, kontrastný pomer 1000 : 1, dobu odozvy 8 ms a 99% pokrytie farebného gamutu sRGB. Pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne zabezpečujú skvelú viditeľnosť z akéhokoľvek uhla. K dispozícii sú aj tri porty USB 3.0, ethernetový port RJ-45 a port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 90 W. Poteší aj výškovo nastaviteľný stojan.
Porty USB-A nie sú funkčné, pokiaľ nie je monitor pripojený k počítaču prostredníctvom USB-C.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort, USB-C a USB-A na USB-C.
Na tento produkt sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 23,8"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080 px
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 8 ms
Rozhrania: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 3× USB 3.0, 2× USB-C, 1× RJ-45, 1× výstup na slúchadlá
Farba: strieborno-čierna
Základné rozdiely medzi sériami monitorov Dell:
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.64 kg |
| EAN: | 5397184821367 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7,9 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 321 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539 |
| Hĺbka [mm]: | 248 |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
