DELL Pro E2225HSM (210-BRDT)
Kód: 172007
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell Pro E2225HSM - Minimalistický dizajn, maximálna produktivitaMonitor Dell Pro E2225HSM vám poskytne pohodlnú pracovnú plochu a ostrý obraz na každodennú prácu a produktivitu. Displej s uhlopriečkou 21,5 palca vytvára obraz v rozlíšení Full HD, takže obsah je ostrý, jasný a ľahko čitateľný. V kombinácii s panelom VA si vychutnáte bohaté farby a obraz bez skreslenia aj pri pohľade zboku.
Obnovovacia frekvencia 100 Hz podporuje plynulejší pohyb obrazu a posúvanie, čo má za následok lepší zážitok zo sledovania a žiadne rušivé blikanie. Vďaka technológii ComfortView Plus sa výrazne znižuje intenzita modrého svetla, čo vedie k ochrane očí pri dlhodobom sledovaní displeja. Monitor Dell Pro E2225HSM je vybavený konektormi HDMI, DisplayPort a VGA na jednoduché pripojenie nových aj starších počítačových zostáv. Tento model má vo výbave aj integrované stereo reproduktory pre plnohodnotný zvukový systém.
LED monitor s uhlopriečkou 21,5" má rozlíšenie Full HD 1920 × 1080 pixelov s pomerom strán 16 : 9. Ponúka jas 250 cd/m2, kontrastný pomer 3000 : 1, dobu odozvy 5 ms a obnovovaciu frekvenciu 100 Hz. Použitá technológia VA poskytuje široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Pripojenie je veľmi jednoduché vďaka konektorom VGA, HDMI a DisplayPort. Ozvučenie zabezpečujú integrované stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W. Poteší aj výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot. Monitor ponúka aj montáž na stenu vďaka upevneniu VESA.
Súčasťou balenia je aj kábel HDMI.
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná základná záruka on-site.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
VA
Uhlopriečka: 21,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Kontrastný pomer: 3000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1× DisplayPort, 1× HDMI, 1× VGA
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.8 kg |
| EAN: | 5397184962411 |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,5 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 492,06 |
| Hĺbka [mm]: | 211,60 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 4,11 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 468,59 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
