DELL Pro 27 Plus P2725DE 27" (210-BQSZ)
Kód: 165680
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell Pro 27 Plus P2725DE27" LED monitor s Quad HD rozlíšením 2560 x 1440 pixelov s pomerom strán 16:9. Ponúka jas 350 cd/m2, kontrastný pomer 1500 : 1, 99% pokrytie sRGB, dobu odozvy 5 ms a obnovovaciu frekvenciu 100 Hz. Pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne zabezpečujú skvelú viditeľnosť z akéhokoľvek uhla. K dispozícii sú aj tri porty USB 3.0, ethernetový port RJ-45 a dva porty USB-C, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát dokáže napájať pripojené zariadenia s výkonom až 90 W. Poteší vás aj výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot, ktorá umožňuje otočenie obrazovky o 90°.
Porty USB nie sú funkčné, pokiaľ monitor nie je pripojený k počítaču prostredníctvom USB-C.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort, USB-C a USB-C/USB.
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440 px
Kontrastný pomer: 1500 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1× HDMI, 1× vstup DisplayPort, 1× výstup DisplayPort, 2× USB-C 3.2 Gen1, 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× RJ-45
Farba: strieborno-čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.5 kg |
| EAN: | 5397184962480 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,27 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 536 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 50 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
