DELL P6524QT Touch 65" (210-BJKJ)
Kód: 120453
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell P6524QT Touch 65"Interaktívny 65" dotykový displej vhodný na výučbu alebo prezentácie. Disponuje rozlíšením 4K Ultra HD 3840 × 2160 a pomerom strán 16 : 9. Displej ponúka svietivosť 350 cd/m2, dobu odozvy 9 ms a kontrastný pomer 1300 : 1. Okrem toho sú prítomné stereo reproduktory s celkovým výkonom 40 W. Displej možno ovládať až 20 dotykmi súčasne alebo pomocou priloženého dotykového pera.
Dotykové funkcie sú kompatibilné s väčšinou štandardného softvéru a možno ich bez problémov integrovať do akéhokoľvek spôsobu práce. Medzi ďalšie funkcie patrí Easy Arrange a Screen Drop. Monitor bol testovaný a overený tak, aby fungoval s kompletnými ekosystémami konferenčných miestností, ktoré zahŕňajú vysokokvalitný zvuk a obraz. Bezproblémová integrácia voliteľného monitora Dell OptiPlex Micro vám umožní vybrať si tú najlepšiu možnosť.
Súčasťou balenia sú 2× stylus + koncovky, držiaky diaľkového ovládania, diaľkové ovládanie (batérie sú súčasťou balenia), 3× káblový kanál, držiak OptiPlex Micro na PC, napájacie káble, káble USB, USB-C, DisplayPort a HDMI.
Na tento produkt sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 65"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160
Kontrastný pomer: 1300 : 1
Čas odozvy: 9 ms
Rozhrania: 1× DisplayPort, 1× USB-C (PD napájanie až 90 W), 3× HDMI, 3× USB 3.1, 3× USB 3.1 typ B, 1× USB napájanie, 1× RJ-45, 1× RS-232, 1× zvukový výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 55.5 kg |
| EAN: | 5397184821541 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 45,18 |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 1518 |
| Hĺbka [mm]: | 78 |
| Čas odozvy [ms]: | 9 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 65 |
| VESA (rozmer): | 400 x 400 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Výška [mm]: | 894 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
