DELL P5525QC (210-BNTN)
Kód: 150132
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell P5525QCVeľkoformátový 54,6" displej vhodný na konferencie alebo prezentácie. Disponuje rozlíšením 4K Ultra HD 3840 × 2160 a pomerom strán 16 : 9. Displej ponúka svietivosť 400 cd/m2, dobu odozvy 8 ms a kontrastný pomer 1200 : 1. K dispozícii sú aj dva porty USB 3.0, ethernetový port RJ-45 a dva porty USB-C, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 90 W a druhý až 15 W. Okrem toho sú prítomné stereo reproduktory s celkovým výkonom 10 W. Vďaka technológii Daisy Chain môžete jednoducho pripojiť viac monitorov a prepojiť ich s počítačom jediným káblom.
Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie (vrátane batérií) a káble DisplayPort, HDMI, USB-C a USB-A na USB-B.
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 54,6"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160
Kontrastný pomer: 1200 : 1
Čas odozvy: 8 ms
Rozhrania: 1× vstup DisplayPort, 1× výstup DisplayPort, 2× HDMI, 2× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× USB-C (PD 15 W), 1× USB-C upstream (režim Alt DP, PD 90 W), 1× USB-B upstream, 1× RJ-45, 1× RS-232, 1× audio výstup
Farba: čierna
Za akých podmienok spoločnosť Dell mení monitory (tolerancia chybných pixelov):
Pokyny pre pixely (pdf)
Pokyny pre pixely (online)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 34 kg |
| EAN: | 5397184821770 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 54,6 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 23,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 727,71 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 1247,39 |
| Hĺbka [mm]: | 8,09 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| VESA (rozmer): | 400 × 300 mm |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
