DELL P3424WEB 34,14" (210-BFOB)
Kód: 124559
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell P3424WEB34,14" monitor LED s uhlopriečkou 3440 x 1440 pixelov a pomerom strán 21 : 9. Ponúka jas 300 cd/m2, kontrastný pomer 1000 : 1, dobu odozvy 8 ms a 99% pokrytie farebného gamutu sRGB. Pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne zabezpečujú skvelú viditeľnosť z akéhokoľvek uhla. K dispozícii je ethernetový port RJ-45, tri porty USB 3.0 (1× podpora nabíjania batérií 1.2) a dva porty USB-C, z ktorých jeden okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 90 W. Monitor je certifikovaný na používanie s platformami Microsoft Teams a Zoom. Určite poteší aj otočný stojan a možnosť nastavenia výšky.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort, USB-C a USB.
Na tento produkt sa vzťahuje 3-ročná základná záruka on-site.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 34,14"
Pomer strán: 21 : 9
Rozlíšenie: 3440 × 1440
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 8 ms
Rozhrania: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 2× USB-C 3.2 Gen1, 1× RJ-45, 1× kombinovaný port pre slúchadlá a mikrofón
Farba: čierno-strieborná
Základné rozdiely medzi sériami monitorov Dell:
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 15.84 kg |
| EAN: | 5397184657072 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 10,8 |
| Výška [mm]: | 446 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34,14 |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 816 |
| Hĺbka [mm]: | 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
