DELL AW2725QF Gaming (210-BNHT)
Kód: 150123
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell Alienware AW2725QFTento 27" herný LED monitor ponúka jas 400 cd/m2, čas odozvy 1 ms a 95 % pokrytie DCI-P3. Vďaka dvom rôznym režimom si môžete vychutnať to najlepšie z každej hry, ktorú hráte. Režim 4K (3840 × 2160) zvýrazní každý detail vašich vizuálne náročných hier pri frekvencii 180 Hz, zatiaľ čo režim FHD (1920 × 1080) prináša vynikajúcu čistotu pohybu a odozvu s obnovovacou frekvenciou 360 Hz. Pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne zabezpečujú skvelú viditeľnosť z akéhokoľvek uhla. K dispozícii sú tri porty USB 3.0 na pripojenie periférnych zariadení a jeden port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 15 W.
Súčasťou balenia je kábel HDMI, DisplayPort a USB 3.0.
Na tento produkt sa vzťahuje 3-ročná základná záruka on-site.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160 / 1920 × 1080 px
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× USB-C 3.2 Gen1 (Power Delivery 15 W), 1× USB-B 3.2 Gen1 upstream port
Farba: čierna
Za akých podmienok spoločnosť Dell mení monitory (tolerancia chybných pixelov):
Pokyny pre pixely (pdf)
Pokyny pre pixely (online)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.3 kg |
| EAN: | 5397184821787 |
| Hmotnosť [kg]: | 7,2 |
| Výška [mm]: | 409 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 360 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 611 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hĺbka [mm]: | 244 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
