DELL Alienware AW3425DW (210-BRTW)
Kód: 164717
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell Alienware AW3425DW - Každý pixel prispieva k víťazstvuHerný monitor Dell Alienware AW3425DW OLED vás naplno prenesie do virtuálnych svetov. Je vybavený ultraširokou 34-palcovou uhlopriečkou, ktorá prehľadne zobrazuje uzavreté lokality aj otvorené herné svety. Zakrivená obrazovka 1800R navyše prirodzene kopíruje zorné pole oka, takže sledovanie je oveľa príjemnejšie pri dlhšom používaní - či už hráte hry, sledujete filmy alebo nie celkom vzrušujúce tabuľky Excelu.
Monitor Dell Alienware AW3425DW sa môže pochváliť obnovovacou frekvenciou 240 Hz, ktorá funguje ako kľúčové turbo pre váš herný zážitok. Plynulá snímková frekvencia vám umožní dokonale zachytiť pohyb súpera a perfektne načasovať svoj útok. Plynulý pohyb a bleskurýchle reakcie oceníte v akčných hrách, strieľačkách alebo bojovkách.
V kombinácii s mimoriadne nízkou dobou odozvy 0,03 ms ide o skutočne rýchlu strieľačku, v ktorej nepriateľ nemá šancu. Ak dávate prednosť strategickým hrám alebo simulátorom, displej s rýchlym vykresľovaním sa postará o prirodzené zobrazenie bez rozmazania.
A ak by vám to stále nestačilo, tento model disponuje technológiou AMD FreeSync Premium Pro, ktorá sa postará o dokonalú synchronizáciu a obraz bez trhania či sekania. Táto vylepšená verzia je ideálna na živé a realistické multimediálne zážitky alebo hranie hier v HDR. Monitor Dell Alienware AW3425DW je vhodný pre hráčov, kreatívcov a ďalších používateľov, ktorí majú radi dobrú podívanú.
Tento 34,2" zakrivený herný monitor OLED ponúka rozlíšenie 3440 x 1440 pixelov s pomerom strán 21 : 9, jas 250 cd/m2 (špičkový 1000 cd/m2), dobu odozvy 0,03 ms a 99,3 % pokrytie farebného gamutu DCI-P3. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Obnovovacia frekvencia 240 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync Premium Pro ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Na pripojenie periférnych zariadení sú k dispozícii porty USB a USB-C. Určite poteší aj výškovo nastaviteľný stojan.
Súčasťou balenia je kábel USB, DisplayPort a HDMI.
Na tento produkt sa vzťahuje 3-ročná základná záruka on-site.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
OLED
Uhlopriečka: 34,2"
Pomer strán: 21 : 9
Rozlíšenie: 3440 × 1440
Kontrastný pomer: 1 500 000 : 1
Čas odozvy: 0,03 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-B upstream, 1× USB 3.0, 1× USB-C PD 15 W
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12.9 kg |
| EAN: | 5397184962756 |
| Hmotnosť [kg]: | 7,73 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Výška [mm]: | 555,1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync Premium Pro |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34,2 |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| Šírka [mm]: | 814,2 |
| Hĺbka [mm]: | 232 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
