DELL Alienware AW3225QF 32" (210-BLLV)
Kód: 133269
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell Alienware AW3225QF31,6" zakrivený herný monitor OLED ponúka rozlíšenie 3840 x 2160 pixelov s pomerom strán 16:9, jas 1000 cd/m2, dobu odozvy 0,03 ms a 99% pokrytie farebného gamutu DCI-P3. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Obnovovacia frekvencia 240 Hz spolu s podporou technológie Adaptive-Sync ponúka intenzívnu akciu bez trhania, zasekávania alebo rozmazania pohybu. K dispozícii sú tri porty USB 3.0 na pripojenie periférnych zariadení a jeden port USB-C. Určite poteší aj podsvietenie AlienFX či výškovo nastaviteľný stojan.
Súčasťou balenia je kábel HDMI, DisplayPort a USB 3.0.
Na tento produkt sa vzťahuje 3-ročná základná záruka on-site.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo 225 308 649 alebo 778 440 533, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: OLED
Uhlopriečka: 31,6"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160 px
Kontrastný pomer: 1 000 000 : 1
Čas odozvy: 0,03 ms
Rozhrania: 1× DisplayPort, 2× HDMI, 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× USB-C 3.2 Gen1 (USB 3.0)
Farba: čierno-biela
Za akých podmienok spoločnosť Dell mení monitory (tolerancia pre chybné pixely):
Pokyny pre pixely (pdf)
Pokyny pre pixely (online)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| EAN: | 5397184821640 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,6 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| HDMI: | Áno |
| Kontrast: | 1000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Čas odozvy [ms]: | 0.03 |
| USB-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
