DELL Alienware AW2725Q 27" (210-BQWV)
Kód: 162935
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell Alienware AW2725Q - hranie hier mimo reťazecŠpičkový herný monitor Dell Alienware AW2725Q na náročné hranie na počítači alebo hernej konzole. Získajte maximálnu vizuálnu kvalitu a detaily z každej hry vďaka ultrajemnému rozlíšeniu 4K. Extrémne vysoká hustota pixelov v kombinácii s pokročilou technológiou QD-OLED zaručuje ostré a jasné vykreslenie každej scény.
Monitor Dell Alienware AW2725Q podporuje extrémne nízku dobu odozvy 0,03 ms a obnovovaciu frekvenciu 240 Hz. Výsledkom je dokonale plynulé vykresľovanie obrazu bez oneskorenia, rušivých momentov alebo chýbajúcich snímok. Vďaka podpore technológií AMD FreeSync Premium Pro a NVIDIA G-SYNC si môžete vychutnať aj dokonale plynulú intenzívnu akciu a dynamické scény, pretože každá sekunda hrania je bez trhania, sekania alebo rozmazávania.
Vychutnajte si herné svety naplno v rozlíšení 4K
Fanúšikovia hernej estetiky ocenia 99 % pokrytie farebného priestoru DCI-P3, vďaka čomu displej reprodukuje živé a dynamické farby. V kombinácii s rozlíšením 4K je obraz vykreslený do najjemnejších detailov. Ideálne pre singleplayerové rozprávanie príbehov, prieskum, interaktívne hry, dobrodružné hry atď.
Myslené na tvorcov obsahu
Monitor Dell Alienware AW2725Q nie je len špičkový displej pre herný stroj, ale možno ho použiť aj ako súčasť multimediálneho alebo kreatívneho centra. Dokonale vykreslený obraz, verný obraz a farby sú ideálne na úpravu obsahu a vlastnú tvorbu.
Herný 27" monitor OLED ponúka jas až 1000 cd/m2, dobu odozvy 0,03 ms a 99% pokrytie farebného gamutu DCI-P3. Pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne zabezpečujú skvelú viditeľnosť z akéhokoľvek uhla. Obnovovacia frekvencia 240 Hz spolu s podporou technológií AMD FreeSync Premium Pro a NVIDIA G-SYNC prináša intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. K dispozícii sú tri porty USB 3.0 na pripojenie periférnych zariadení a jeden port USB-C, ktorý umožňuje napájať pripojené zariadenia až do výkonu 15 W.
Súčasťou balenia je kábel HDMI, DisplayPort a USB.
Na tento produkt sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť Dell sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: OLED
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160
Kontrastný pomer: 1 500 000 : 1
Čas odozvy: 0,03 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× USB-C 3.2 Gen1 (Power Delivery 15 W)
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.7 kg |
| EAN: | 5397184962749 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| Šírka [mm]: | 609,5 |
| Hĺbka [mm]: | 210 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,37 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 516 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | G |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
