DELL 32 Plus S3225QS 32" (210-BQWP)
Kód: 177209
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell 32 Plus 4K S3225QS - Obraz 4K na kreatívnu prácu a hranie hierMonitor Dell 32 Plus 4K S3225QS je vašou vstupnou bránou do ultrajemného zobrazenia v rozlíšení 4K. Ponúka obrovský 32-palcový displej na prehľadné zobrazenie počítačových aplikácií, webových stránok a rôzneho multimediálneho obsahu. Je ideálny na náročnú prácu, grafické návrhy a úpravy projektov a multimediálnu zábavu.
Panel VA ponúka široké pozorovacie uhly, takže môžete pohodlne a bez skreslenia farieb sledovať všetok obsah, a to aj pri pohľade zboku. Presná reprodukcia farieb zabezpečuje 95 % pokrytie spektra DCI-P3. Vďaka tomu je monitor Dell 32 Plus 4K S3225QS vhodný na precízne úpravy fotografií a videí, vizuálnu tvorbu a ďalšie činnosti.
Na hry a ďalšie multimédiá
Monitor Dell 32 Plus 4K S3225QS je vybavený obnovovacou frekvenciou až 120 Hz, vďaka čomu poskytuje plynulý obraz s vysokou frekvenciou snímok. V kombinácii s technológiou AMD FreeSync Premium výrazne znižuje sekanie a trhanie obrazu, takže si môžete naplno vychutnať akčné hry. Multimediálny zvuk zabezpečujú integrované stereo reproduktory. Súčasťou pripojenia je DisplayPort a 2× HDMI. Vďaka konštrukcii stojana s nastaviteľnou výškou si monitor Dell 32 Plus 4K S3225QS ľahko nastavíte do požadovanej výšky - napríklad na pohodlné čítanie dokumentov alebo kódovanie.
Dell 32 Plus 4K S3225QS
31,5" LED monitor s rozlíšením 4K 3840 x 2160 pixelov s pomerom strán 16:9. Ponúka jas 300 cd/m2, kontrastný pomer 3000 : 1, 95 % pokrytie DCI-P3 a dobu odozvy 4 ms. Vďaka podpore technológie AMD FreeSync Premium a obnovovacej frekvencii 120 Hz ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Zvuk zabezpečujú integrované stereo reproduktory s celkovým výkonom 10 W. Pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne zaručujú skvelú viditeľnosť z akéhokoľvek uhla. Poteší aj výškovo nastaviteľný stojan.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná základná záruka na mieste.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
VA
Uhlopriečka: 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160 px
Kontrastný pomer: 3000 : 1
Čas odozvy: 4 ms
Rozhranie: 2× HDMI, 1× DisplayPort
Farba: bielo-čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.6 kg |
| EAN: | 5397184962374 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 8,77 |
| Výška [mm]: | 445,77, 545,74 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | VA |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 712,54 |
| Hĺbka [mm]: | 221,84 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
