DELL 14 Plus 2v1 Touch
Kód: 160200
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell 14 Plus 2 v 1Tento notebook 2 v 1 je založený na osemjadrovom procesore Intel Core Ultra 7 256V s frekvenciou 2,2 GHz a 16 GB pamäte RAM. Je vybavený 14-palcovým výklopným dotykovým displejom s rozlíšením Full HD+ 1920 × 1200 pixelov. O obrazové dáta sa stará integrovaná grafická karta Intel Arc 140V. Na dáta je k dispozícii 512 GB SSD disk. Notebook je vybavený podsvietenou klávesnicou, Full HD webkamerou a bezdrôtovým pripojením Wi-Fi a Bluetooth. Dodáva sa s operačným systémom Windows 11 Pro.
Počítače Copilot+ sú novou triedou počítačov s umelou inteligenciou so systémom Windows 11, ktoré sú vybavené vylepšenou neurónovou procesorovou jednotkou (NPU) - špecializovaným počítačovým čipom pre náročné procesy umelej inteligencie, ako je preklad v reálnom čase a generovanie obrazu -, ktorá dokáže vykonať viac ako 40 biliónov operácií za sekundu (TOPS).
Na tento produkt sa vzťahuje 3-ročná záruka ProSupport na mieste nasledujúci pracovný deň.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine nasledujúci pracovný deň.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Grafická karta: Intel Arc 140V
Wi-Fi, Bluetooth, dotykový displej, Full HD webová kamera, podsvietená klávesnica, NPU Intel AI Boost (47 TOPS), Copilot+ PC, Thunderbolt 4
Procesor: Intel Core Ultra 7 256V
Operačný systém: Windows 11 Pro
Uhlopriečka displeja: 14"
Veľkosť operačnej pamäte: 16 GB
Kapacita pevného disku: 512 GB SSD
Farba: modrá
Hmotnosť: 1,61 kg
Podrobný opis konfigurácie
Procesor Intel Core Ultra 7 256V (2,2 GHz, Turbo 4,8 GHz, 12 MB Cache, osemjadrový)
Pamäť 16 GB, LPDDR5x, 8533 MT/s, integrovaná na doske
512 GB SSD (PCIe NVMe M.2)
14" Full HD+ (1920 × 1200), 16 : 10, IPS, 60 Hz, 600 : 1, 300 cd/m2, lesklý dotykový displej
Grafická karta Intel Arc 140V
Neurónová procesorová jednotka Intel AI Boost (NPU) (47 TOPS)
Webová kamera 2 Mpx, Full HD + dva mikrofóny
Wi-Fi: Intel Wi-Fi 7 (BE201), 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 2,4/5/6 GHz + Bluetooth 5.4
Klávesnica česká + slovenská, podsvietená
Batéria 4-článková, 64 Wh, integrovaná
Napájací adaptér 65 W, USB-C
Nainštalovaný systém Windows 11 Pro
Skúšobná verzia balíka Microsoft Office
3-ročná záruka ProSupport, oprava nasledujúci pracovný deň
McAfee LiveSafe, 1 rok
Farba modrá (ľadovo modrá)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 5397184990568 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Farba: | Modrá |
| Konštrukcia: | Otočné stránky |
| Dotykový displej: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,8 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 512 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 1,61 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Šírka [cm]: | 31,4 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 512 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,5 |
| Hĺbka [cm]: | 22,62 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
