DELL 14 Plus 2v1 Touch
Kód: 177488
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Notebook Dell 14 Plus 2 v 1 - vyčarujte veľké projekty s pomocou umelej inteligencieNotebook Dell 14 Plus 2 v 1 je navrhnutý na náročnú a všestrannú prácu, vďaka čomu efektívne zvládnete svoje hybridné povinnosti. Funguje nielen ako notebook, ale vďaka výklopnému dotykovému displeju aj ako tablet. Vďaka svojej flexibilite a prenosnému dizajnu je ideálnym spoločníkom na cesty, či už sa chcete venovať tvorivým činnostiam, práci na projektoch alebo multimediálnej zábave - v kancelárii, doma, v knižnici, kdekoľvek cestujete.
Notebook Dell 14 Plus 2 v 1 je vybavený 8-jadrovým procesorom Intel Core Ultra 7 256V, ktorý zvládne všetku výpočtovú techniku a v spojení s veľkorysou 16 GB pamäťou RAM aj najnáročnejší multitasking. Táto kombinácia podporuje plynulý chod moderných aplikácií bez zaostávania alebo spomaľovania vlastného pracovného tempa.
Prítomnosť grafickej karty Intel Arc 140V umožňuje aj efektívny chod grafických programov, špičkovú úpravu vizuálneho obsahu alebo plynulé prehrávanie najrôznejšieho multimediálneho obsahu. Vďaka 14" dotykovému displeju je ovládanie ešte jednoduchšie a intuitívnejšie, čo vám umožní vytvárať poznámky, kresliť návrhy alebo vytvárať interaktívne prezentácie. Rozlíšenie Full HD+ vytvára jasný a ostrý obraz so všetkými detailmi.
Vďaka umelej inteligencii môžete robiť viac
Tento model notebooku Dell 14 Plus 2 v 1 je vybavený integrovaným procesorom Intel AI Boost NPU, ktorý funguje ako výpočtový modul pre procesy umelej inteligencie a poskytuje vám možnosti AI počítačov Copilot+. Vďaka tomu sa môžete pustiť do vytvárania obsahu, či už vo forme obrázkov alebo textu, efektívneho vyhľadávania rôznych informácií, vytvárania tabuliek, prezentácií a ďalších. Skvele sa hodí napríklad na multitasking.
Základom tohto notebooku 2 v 1 je osemjadrový procesor Intel Core Ultra 7 256V s frekvenciou 2,2 GHz a 16 GB pamäte RAM. Je vybavený 14" výklopným dotykovým displejom s rozlíšením Full HD+ 1920 x 1200 pixelov. O obrazové dáta sa stará integrovaná grafická karta Intel Arc 140V. Na dáta je k dispozícii 1 TB SSD disk. Notebook je vybavený podsvietenou klávesnicou, Full HD webkamerou a bezdrôtovým pripojením Wi-Fi a Bluetooth. Dodáva sa s operačným systémom Windows 11 Home.
Počítače Copilot+ sú novou triedou počítačov s umelou inteligenciou so systémom Windows 11, ktoré sú vybavené vylepšenou neurónovou procesorovou jednotkou (NPU) - špecializovaným počítačovým čipom pre náročné procesy umelej inteligencie, ako je preklad v reálnom čase a generovanie obrazu -, ktorá dokáže vykonať viac ako 40 biliónov operácií za sekundu (TOPS).
Na tento produkt sa vzťahuje 2-ročná základná záruka on-site.
Opravy v rámci tejto záruky sú dostupné kdekoľvek v krajine.
Nemusí to byť ani v sídle spoločnosti - môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, na tom nezáleží.
Stačí zavolať na číslo +420 774 765 521, nahlásiť sériové číslo a poruchu a spoločnosť DELL sa o všetko postará.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Grafická karta: Intel Arc 140V
Wi-Fi, Bluetooth, dotykový displej, Full HD webová kamera, podsvietená klávesnica, NPU Intel AI Boost (47 TOPS), Copilot+ PC, Thunderbolt 4
Procesor: Intel Core Ultra 7 256V
Operačný systém: Windows 11 Home
Uhlopriečka displeja: 14"
Veľkosť operačnej pamäte: 16 GB
Kapacita pevného disku: 1 TB SSD
Farba: modrá
Hmotnosť: 1,61 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.59 kg |
| EAN: | 5397184990841 |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 2,2 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1000 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Hmotnosť [kg]: | 1,61 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Šírka [cm]: | 31,4 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Číselná klávesnica: | Nie |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 1000 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,5 |
| Hĺbka [cm]: | 22,6 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| HDMI: | Áno |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Farba: | Modrá |
| Konštrukcia: | Otočné stránky |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
