Datľový sirup - Bombus
Kód: 36502
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Datľový sirup je sladidlo zo 100 % datlí s vysokým obsahom vlákniny
Datľový sirup je sladidlo s obsahom 100 % datlí, ktoré sa výborne hodí na ochutenie raňajkových kaší, jogurtov, vločiek, ovocných šalátov či čajov. Má výrazne sladkú chuť a vôňu, vďaka čomu perfektne vynikne vo vašich obľúbených sladkých jedlách a nápojoch. Datle sú navyše skvelým zdrojom vlákniny.
Datľový sirup a jeho výhody
- sladidlo s obsahom 100 % datlí
- má výrazne ovocnú chuť a vôňu
- je zdrojom vlákniny
- výborne sa hodí na ochutenie sladkých jedál
Zloženie
100% prírodné datle.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energia/kalórie | 1371 kJ/324 kcal |
| Tuk | 0,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 75 g |
| - z toho cukry | 62 g |
| Vláknina | 7,8 g |
| Bielkoviny | 2 g |
| Soľ | 0,112 g |
Upozornenie
Pri nízkých teplotách môže dôjsť ku kryštalizácii produktu (sirup tuhne). Skladujte pri izbovej teplote.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné sladidlá |
|---|---|
| EAN: | 8594068261623 |
| Brutto váha: | 0.326000 |
| Značka: | Bombus |
| Dĺžka: | 4.500000 |
| Šírka: | 4.500000 |
| Výška: | 18.000000 |
| Netto váha: | 0.300000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
