Datľová pasta - Bombus
Kód: 36496
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Datľová pasta - prírodné sladidlo, ktoré oceníte pri príprave sladkých receptov
Datľová pasta je 100 % prírodný produkt bez konzervačných látok a umelých sladidiel. Vďaka sladkej chuti a spojovacej schopnosti je ju možné použiť ako sladidlo do nepečených sladkostí alebo marmelád. Je dobre stráviteľná, a navyše obsahuje vitamíny, minerály a vlákninu. Pasta je vhodná pre ľudí hľadajúcich alternatívne sladidlo, ale aj veganov alebo celiatikov.
Datľová pasta a jej výhody
- 100% prírodné sladidlo
- obsahuje vitamíny, minerály a vlákninu
- je dobre stráviteľná
- je bez lepku a pridaného cukru
- je bez umelých sladidiel a konzervantov
- hodí sa ako sladidlo do nepečených koláčov
- je vhodná pre veganov, vegetariánov a celiatikov
Zloženie
Datle (100%).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 282 Kcal |
| Tuky | 0,4 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,1 g |
| Sacharidy | 75,3 g |
| z toho cukry | 64 g |
| Vláknina | 8 g |
| Bielkoviny | 2,5 g |
| Soľ | 0,015 g |
Upozornenie
Produkt obsahuje datle.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné prísady na varenie |
|---|---|
| EAN: | 8594068261418 |
| Brutto váha: | 1.000000 |
| Značka: | Bombus |
| Dĺžka: | 15.000000 |
| Šírka: | 5.000000 |
| Výška: | 21.000000 |
| Netto váha: | 1.000000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
