Dahua LM30-E330CW
Kód: 175847
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento 30'' monitor WFHD má niekoľko skvelých funkcií:Zakrivená obrazovka: R1500 zakrivenie pre pohlcujúcejší vizuálny zážitok.
Svetelný efekt: Na zadnej strane monitora.
Vysoká obnovovacia frekvencia: 200 Hz a 1 ms rýchla doba odozvy pre lepší zážitok z hrania a vyššie šance na výhru.
Inteligentný čip DCR.
Technológia adaptívnej synchronizácie.
Funkcia Gameplus: Optimalizuje špeciálne scény populárnych hier.
Pomer strán obrazovky: 21:9 pre pohlcujúci zážitok.
Technické špecifikácie
Displej
Veľkosť obrazovky
30''
Typ panelu
VA
Pomer strán
21:9
Rozlíšenie
2560x1080
Podsvietenie
LED
Jas (typ)
250 nitov
Kontrastný pomer
3000:1
Podpora farieb
120% sRGB, 85% NTSC, 90% DCI-P3, 83% Adobe RGB
Pozorovací uhol (V/V)
178°(H)/178°(V)
Čas odozvy
MPRT 1 ms
Obnovovacia frekvencia (max.)
200 Hz
Signály
Rozhranie
2HDMI 2.0(180HZ),2DP1.2(200HZ), 1 audio výstup
Všeobecné
Napájanie
DC 12V 4A
Typ napájania
Externý
Spotreba (štandardná)
Typická: 48 W , maximálna: 55 W
Spotreba (pohotovostný režim)
0.5W
Čistá hmotnosť
6,5 kg
Hrubá hmotnosť
9 kg
Uhly sklonu
-5°±2°/20°±2°
Otáčanie (uhol)
25°±2°
Otáčanie (uhol/smer)
NEUPLATŇUJE SA
Nastavenie výšky
115±5mm
VESA
75x75mm
Rozmery (Š × V × H)
701.1317.6121.7 mm
Balenie (Š × V × H)
817450248mm
Pracovné prostredie
Teplota
0° ~ 40° (32°F ~ 104°F)
Vlhkosť
10%~85%
Príslušenstvo
Štandardné
DP kábel, napájací kábel, stojan, základňa
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.5 kg |
| EAN: | 6939554902802 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,5 |
| Výška [mm]: | 317,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 200 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 701,1 |
| Hĺbka [mm]: | 121,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Typ displeja: | VA |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 30 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WFHD (2560 x 1080) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
