DAHUA 24" LED LM24-B201S
Kód: 177697
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor Dahua LM24-B201S s rozlíšením Full HD - na prácu a multimediálne zážitky
Doplňte svoju počítačovú zostavu v kancelárii a doma o monitor Dahua LM24-B201S LED. Ponúka štandardný 24-palcový displej na zobrazovanie tabuliek, dokumentov a multimédií. Rozlíšenie Full HD vytvára jasný a ostrý obraz so všetkými potrebnými detailmi. V kombinácii s technológiou IPS je obraz živý, má bohaté farby a vďaka širokým pozorovacím uhlom je dobre viditeľný aj pri pohľade zboku.
Displej je integrovaný do konštrukcie s ultratenkým rámčekom pre nerušené sledovanie multimediálneho obsahu. Monitor Dahua LM24-B201S môžete pripojiť k zdroju videa prostredníctvom rozhrania HDMI a VGA, takže je vhodný na použitie s novými aj staršími počítačovými zostavami.
Dahua LM24-B201S
Tento 23,8" LED monitor ponúka rozlíšenie Full HD 1920 × 1080 pixelov s pomerom strán 16 : 9, kontrastný pomer 1000 : 1, jas 250 cd/m2, dobu odozvy 5 ms a obnovovaciu frekvenciu 100 Hz. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Monitor je vhodný aj na montáž na stenu vďaka štandardu VESA 75 × 75 mm.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 23,8"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080 px
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhranie: 1× HDMI, 1× VGA
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.89 kg |
| EAN: | 6923172544988 |
| Hmotnosť [kg]: | 2,82 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 320,4 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539,2 |
| Hĺbka [mm]: | 39,1 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
