Connect IT CI-133 Notebook Power 90W
Kód: 8353665
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kompaktní provedení
Univerzální napájecí adaptér pro notebooky značek SONY, Fujitsu, Toshiba, NEC, Lenovo, IBM, Lite-On, Delta, Acer, ASUS, DELL, Getaway, HP, Compaq. Maximální výstupní výkon adaptéru je 90 W. Správnou funkci adaptéru signalizuje LED kontrolka. Adaptér je vybaven ochranami proti přepětí, nadproudu a zkratu, které brání poškození vašeho notebooku.
musíte si jen správně vybrat
Po připojení jedné z 12 přiložených koncovek si adaptér automaticky nastaví výstupní napětí (15/16/18(18,5)/19(19,5)/20/24 V). Ke koncovkám je přiložen praktický držáček.
1 - 6,5/4,4 mm - SONY (16 V/4 A; 16 V/3,75 A), Fujitsu (16 V/3,36 A; 16 V/ 3,75A)
2 - 6,5/4,4 mm - SONY (19,5 V/4,1 A; 19,5 V/4,7 A; 19 V/3,9 A; 19,5 V/2,15 A; 19,5 V/3 A; 19 V/3,16 A), Fujitsu (19 V/3,16 A)
3 - 6,3/3,0 mm - Toshiba (15 V/5 A; 15 V/6 A; 15 V/3 A; 15 V/4 A), NEC (15 V/4 A)
4 - 5,5/2,5 mm - Lenovo (16 V/3,36 A; 16 V/3,5 A; 16 V/4,5 A), IBM (16 V/3,36 A; 16 V/3,5 A; 16 V/4,5 A)
5 - 5,5/2,5 mm - NEC (19 V/3,16 A), Lite-On (19 V/3,16 A; 19 V/3,42 A; 19 V/3,95 A; 19 V/4,74 A), Delta (19 V/3,42 A; 19 V/4,74 A; 19 V/4,47 A), Toshiba (19 V/3,42 A; 19 V/3,16 A; 19 V/4,74 A; 19 V/3,95 A), Acer (19 V/3,16 A; 19 V/3,42 A; 19 V/4,74 A), ASUS (19 V/3,42 A; 19 V/4,74 A), Dell (19 V/3,16 A), LS (20 V/3,25 A; 20 V/4,5 A), Gateway (19 V/3,16 A; 19 V/3,68 A; 19 V/4,74 A), Lenovo (19 V/3,42 A; 19 V/3,16 A; 19 V/4,2 A), IBM (19 V/4,2 A), Fujitsu (19 V/3,16 A; 19 V/4,22 A), HP (19 V/1,1 A; 19 V/3,16 A; 19 V/3,42 A; 18,5 V/4,9 A; 19 V/4,74 A; 19 V/3,95 A), Compaq (19 V/1,1 A; 19 V/3,16 A; 19 V/3,42 A; 19 V/4,8 A; 19 V/4,9 A; 19 V/4,74 A; 18,5 V/4,9 A)
8 - 4,8/1,7 mm - Acer (19 V/4,74 A), ASUS (19 V/2,1 A; 19 V/2,64 A), Delta (19 V/2,64 A), NEC (19 V/2,64 A), LG (19 V/4,74 A; 18,5 V/3,5 A), HP (18,5 V/4,9 A; 19 V/4,74 A; 18,5 V/3,5 A), Compaq (18,5 V/4,9 A; 19 V/4,74 A; 18,5 V/4,9 A; 18,5 V/2,7 A; 18,5 V/3,8 A; 18,5 V/3,5 A)
9 - 7,4/5,0 mm - HP (19 V/4,74 A; 18,5 V/3,5 A), Compaq (18,5 V/3,5 A)
10 - 7,4/5,0 mm - HP (19 V/4,74 A; 18,5 V/3,5 A), Compaq (18,5 V/3,5 A)
11 - 5,5/2,1 mm - Acer (19 V/3,16 A; 19 V/3,42 A)
15 - 7,9/5,5 mm - IBM (20 V/4,5 A; 20 V/3,25 A), Lenovo (20 V/4,5 A; 20 V/3,25 A)
37 - HP (19/3,42 A)
38 - Lenovo (20 V/3,25 A)
Vlastnosti:
Výstupní výkon: 90 W
Automatické nastavení s LED kontrolkou
12 vyměnitelných koncovek s praktickým držákem
Délka vstupního kabelu: 120 cm
Délka výstupního kabelu: 120 cm
Rozměry: 107,5×45,9×29,6 mm
Vstup: 100–240V~50/60Hz 2A AC
Výstup: 15/16/18(18,5)/19(19,5)/20/24 V DC
Ochrana proti přepětí, nadproudu a zkratu
Provozní teplota&vlhkost: 0 až 45°C/90 %
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 8595610600020 |
| Príslušenstvo pre prenosné počítače: | Lenovo, Asus, Dell, Toshiba, Fujitsu, Brána, Acer, HP, Sony |
| Výstupné napätie: | DC 16, 18, 19, 20, 24 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Konektor: | 11 výměnných konektorů |
| Dĺžka kábla: | 1.2 [m] |
| Rozmery (V x Š x H): | 29.6 x 107.5 x 45.9 [mm] |
| Výstupný prúd: | 3.75 - 5.6 [A] |
| Použite na: | notebooky |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 90 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
