Connect IT CI-132 Notebook Power Uni 70W
Kód: 8353664
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Univerzální napájecí adaptér pro notebooky značek SONY, Fujitsu, Toshiba, NEC, Lenovo, IBM, Lite-On, Delta, Acer, ASUS, DELL, Getaway, HP, Compaq. Maximální výstupní výkon adaptéru je 70 W. Správnou funkci adaptéru signalizuje LED kontrolka. Adaptér je vybaven ochranami proti přepětí, nadproudu a zkratu, které brání poškození vašeho notebooku.Stačí si jen správně vybrat:
Po připojení jedné z 11 přiložených koncovek si adaptér automaticky nastaví výstupní napětí (12/15/16/18(18,5)/19(19,5)/20/24 V). Správnou koncovku naleznet v tabulce kompatibility v Související dokumenty. Ke koncovkám je přiložen praktický držáček.
Vlastnosti:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| EAN: | 8595610600013 |
| Konektor: | 11 výměnných konektorů |
| Dĺžka kábla: | 1.2 [m] |
| Rozmery (V x Š x H): | 29 x 115 x 49 [mm] |
| Farba: | Čierna |
| Výstupné napätie: | DC 12, 15, 16, 18, 19, 20, 24 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Výstupné napätie [V]: | 24 |
| Použite na: | notebooky |
| Výstupný prúd: | 2.9 - 5.8 [A] |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 70 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
