Connect IT CI- 131 Notebook Power 48W CI-131
Kód: 8353663
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Univerzální napájecí adaptér pro notebooky značek SONY, Fujitsu, Toshiba, NEC, Lenovo, IBM, Lite-On, Delta, Acer, ASUS, DELL, Getaway, HP, Compaq. Maximální výstupní výkon adaptéru je 48 W. Správnou funkci adaptéru signalizuje LED kontrolka. Adaptér je vybaven ochranami proti nadproudu a zkratu, které brání poškození vašeho notebooku.Jeden adaptér pro všechny
Univerzální napájecí adaptér pro notebooky značek Acer, Asus, Dell, Hp, Lenovo, Samsung a Sony. Maximální výstupní výkon adaptéru je 48 W. Správnou funkci adaptéru signalizuje LED kontrolka. Adaptér je vybaven ochranami proti nadproudu a zkratu, které brání poškození vašeho notebooku.
Stačí jen dobře vybrat
Po připojení jedné z 8 přiložených koncovek si adaptér automaticky nastaví výstupní napětí (9,5/12/14/15(16)/18(19)/24 V). Ke koncovkám je přiložen praktický držáček.
7 - 5,5/1,7 mm - Acer/Dell (19 V/1,58 A)
13 - 5,5/3,0 mm - Samsung (19 V/2 A)
18 - 4,0/1,7 mm - HP (19 V/1,58 A)
20 - 4,8/1,7 mm - ASUS (9,5 V/2,5 A)
21 - 4,8/1,7 mm - SONY (10,5 V/1,9 A)
29 - 2,5/0,7 mm - ASUS (19 V/2,1 A)
37 - HP (19 V/3,42 V)
38 - Lenovo (20 V/3,25 A)
Vlastnosti:
Ultrakompaktní provedení
Výstupní výkon: 48 W
Automatické nastavení s LED kontrolkou
8 vyměnitelných koncovek s praktickým držákem
Délka vstupního kabelu: 120 cm
Délka výstupního kabelu: 120 cm
Rozměry: 109×49×21 mm
Vstup: 100–240V~50/60Hz 1A AC
Výstup: 9,5/12/14/15(16)/18(19)/24 V DC
Ochrana proti nadproudu a zkratu
Provozní teplota&vlhkost: 0 až 45°C/90 %
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 8595610600006 |
| Konektor: | 8 výměnných konektorů |
| Dĺžka kábla: | 1.2 [m] |
| Rozmery (V x Š x H): | 21 x 109 x 49 [mm] |
| Výstupný prúd: | 2 - 5 [A] |
| Dĺžka kábla [m]: | 2,4 |
| Farba: | Čierna |
| Výstupné napätie: | DC 9.5, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 24 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Šírka [mm]: | 49 |
| Hĺbka [mm]: | 21 |
| Výstupné napätie [V]: | 24 |
| Použite na: | notebooky |
| Výška [mm]: | 109 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 48 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
