Čokoládová pena - Adventure Food
Kód: 56554 70027 Zvoľte variant



Podrobný popis
Čokoládová mousse - lahodný francúzsky dezert na turistiku, ktorý si dokonale vychutnáte s výhľadom na hory
Čokoládová mousse je lahôdka v podobe čokoládovej peny, ktorá pochádza z Francúzska. Netrvalo dlho a svojou lahodnou chuťou si získala celý svet. Ide o verziu vhodnú na turistiku, ktorá v batohu nezaberie takmer žiadne miesto. Obsahuje mliečny prášok, kakao, čokoládu, kakaové maslo a prírodnú vanilku. Pripravíte si ju veľmi jednoducho priamo v sáčku. Táto čokoládová pena je hotová už za 8 minút. Keď ju ochutnáte, presvedčí vás, že s túžbou dať si dokonalý dezert nemusíte navštíviť známu reštauráciu. O to viac poteší, že v balení nájdete rovno 2 porcie.
Čokoládovú mousse si najlepšie vychutnáte s výhľadom na hory. Oceneníte ju ako odmenu za váš výkon, pretože zaručene roztancuje vaše chuťové poháriky. Navyše neobsahuje žiadne umelé sladidlá a je zdrojom vlákniny.
Čokoládová mousse a jej výhody
- je lahodný dezert v podobe čokoládovej peny
- obsahuje mliečny prášok, čokoládu, prírodnú vanilku a ďalšie kvalitné suroviny
- pripravíte ju už za 8 minút priamo v sáčku
- je vhodná na akúkoľvek turistiku
- obsahuje 2 porcie
- v batohu nezaberie takmer žiadne miesto
- neobsahuje umelé sladidlá
Návod na prípravu
1. Odtrhnite obal nad uzatvárateľnou časťou sáčku, roztvorte dno sáčku, otvorte a odstráňte absorbér vzduchu.
2. Zalejte teplou vodou až po rysku 1 (=0,120 litra).
3. Dobre premiešajte.
4. Uzavrite sáčok na 8 minút.
5. Znovu premiešajte.
6. Konzumujte priamo zo sáčku.
Zloženie
Mliečny prášok (33 %), cukor, modifikovaný škrob (modifikovaný kukuričný škrob), kakao (13 %), 8 % čokoláda (kakao (46 %), cukor, kakaové maslo, topené maslo, okysľujúca látka (E322), prírodná vanilka).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 432 kcal / 1806 kJ |
| Tuky | 13,5 g |
| z toho nasýtené | 8,9 g |
| Sacharidy | 63,5 g |
| z toho cukry | 49,3 g |
| Vláknina | 4,6 g |
| Bielkoviny | 10,9 g |
| Soľ | 0,2 g |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotové jedlá |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.089000 |
| Značka: | Adventure Food |
| Dĺžka: | 1.000000 |
| Šírka: | 18.500000 |
| Výška: | 22.000000 |
| Netto váha: | 0.069000 |
| Počet kusov v balení: | 18 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
