Čierny sezam - Green Apotheke
Kód: 38833 69661 Zvoľte variant



Podrobný popis
Čierny sezam - zdravá prísada do fitness receptov s obsahom vlákniny a vápnika
Čierny sezam má výraznejšiu chuť než klasický biely sezam. Pýši sa bohatým nutričným profilom, ktorý telu poskytuje vyváženú dávku bielkovín, vlákniny a vápnika. Navyše, neobsahuje GMO. Využiť ho môžete ako fit prísadu na pečive, v proteínových kašiach či müsli. Unikátnu chuť dodá aj omáčkam, marinádam, dressingom, šalátom a cestovinám. Vyskúšajte ho aj vy!
Zloženie
Sezam čierny nelúpaný semeno.
Príprava
Sezamové semienka môžeme konzumovať priamo (je nutné ich však dôkladne rozhrýzť), ľahko opražené, prípadne pomleté.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2634 kJ / 636 kcal |
| Tuky | 49,7 g |
| z toho nasýtené tuky | 7,0 g |
| Sacharidy | 23,5 g |
| z toho cukry | 0,3 g |
| Vláknina | 11,8 g |
| Bielkoviny | 17,7 g |
| Soľ | <0,1 g |
| Vápnik | 975 mg |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy mlieka a orechov. Skladujte pri teplote do 25°C, v tieni a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 1.818000 |
| Značka: | Green Apotheke |
| Dĺžka: | 18.000000 |
| Šírka: | 12.500000 |
| Výška: | 37.000000 |
| Netto váha: | 1.800000 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 38833 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
