Čierna šošovica - Green Apotheke
Kód: 38845 69664 Zvoľte variant



Podrobný popis
Čierna šošovica - netradične sfarbená šošovica s unikátnym nutričným profilom
Čierna šošovica je drobnozrnná nelúpaná šošovica s netradičnou čiernou farbou. Okrem farby vás však zaujme predovšetkým vyváženým nutričným profilom, ktorý okrem dávky bielkovín poskytuje aj množstvo vlákniny, a má naopak nízky podiel tuku. Má jemnú orieškovú chuť, ktorú si obľúbite v šalátoch, polievkach, náplniach, nátierkach či ako ľahkú prílohu k mäsu a rybám. Vyskúšajte ju vo vašich fitness receptoch aj vy!
Zloženie
Šošovica čierna drobnozrnná, nelúpaná.
Príprava
Šošovicu preberieme, prepláchneme, vložíme do hrnca so studenou vodou, privedieme k varu a varíme pod pokrievkou cca 25-30 min. Môžeme osoliť aj v priebehu varenia, ochutiť kurkumou alebo majoránom.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1264 kJ / 297 kcal |
| Tuky | 1,9 g |
| z toho nasýtené tuky | 0.2 g |
| Sacharidy | 48,8 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 8,9 g |
| Bielkoviny | 24,3 g |
| Sodík | 0,03 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy lepku a zeleru. Skladujte pri teplote do 25°C, v tieni a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné prísady na varenie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 9.120000 |
| Značka: | Green Apotheke |
| Dĺžka: | 21.000000 |
| Šírka: | 29.000000 |
| Výška: | 39.500000 |
| Netto váha: | 9.000000 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 38845 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
