Cícerový proteín - GymBeam
Kód: 115945



Podrobný popis
Cícerový proteín – kvalitný rastlinný zdroj bielkovín na podporu rastu svalov aj všestranné varenie
Cícerový proteín predstavuje sofistikovanú a vysoko kvalitnú alternatívu živočíšnych bielkovín vo svete rastlinnej výživy. Ide o samotný izolát z cíceru, ktorý vyniká svojím čistým nutričným profilom bez pridaných sladidiel a aróm. Ak hľadáte funkčný rastlinný proteín bez kompromisov, stane sa spoľahlivým partnerom vo vašom tréningovom pláne.
Kľúčovou zložkou tohto vegánskeho proteínu sú bielkoviny. Každá 30g porcia vám dodá 20,4 g bielkovín, ktoré podporujú rast svalovej hmoty. To oceníte najmä vtedy, keď sa snažíte o progres v posilňovni a potrebujete svalom dodať proteíny po náročnom tréningu. Bielkoviny prispievajú k udržaniu svalovej hmoty a okrem toho pomáhajú s udržaním normálneho stavu kostí. Cícer má sám o sebe priaznivý aminokyselinový profil, ale ak ho chcete ešte vylepšiť, odporúčame ho skombinovať napríklad s ryžovým proteínom.
Vďaka svojmu zloženiu s vysokým podielom bielkovín a nízkym obsahom cukru je tento produkt považovaný za GLP-1 friendly. Je tak často spomínaný v kontexte moderných prístupov k výžive a stravovacím smerom, ktoré sa zameriavajú na optimalizáciu jedálnička a celkový životný štýl. Skvele sa hodí aj do diéty a využijete ho tiež pri low-carb stravovaní.
Cícerový proteín má formu dobre rozpustného prášku. Stačí zmiešať jednu 30g odmerku s 200–300 ml vody a získate nápoj, ktorý môžete zaradiť kedykoľvek počas dňa, a to pokojne hneď 2krát. Je ideálnou voľbou pre vegánov, vegetariánov a osoby, ktoré sa vyhýbajú mliečnym výrobkom alebo sóji. Jeho najväčšou prednosťou je však neutrálny a neochutený profil. Skvele sa hodí do ovocných smoothies, ranných kaší, cesta na pečenie, a dokonca aj na zahustenie slaných omáčok a polievok, ktorým dodá krémovosť a nálož bielkovín. Zaradte cícerový proteín do svojej suplementačnej rutiny a podporte svoje ciele kvalitným zdrojom rastlinných bielkovín ešte dnes!
Cícerový proteín a jeho benefity
- funkčný rastlinný proteín bez príchutí a sladidiel
- obsahuje 20,4 g bielkovín v jednej 30g dávke
- podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
- prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí
- má nízky obsah cukru
- je prirodzene bez lepku a sóje
- neobsahuje GMO
- ideálny na pitie aj všestranné pečenie a varenie (nasladko aj naslano)
- je GLP-1 friendly
- vyrobený v EÚ
- pravidelne testovaný na mikrobiológiu a ťažké kovy
Zloženie
Cícerový proteínový izolát
Dávkovanie
Zmiešajte 1 odmerku (30 g) s 200–300 ml vody. Užívajte 1–2krát denne.
| Aminokyselinový profil | v 100 g |
|---|---|
| Kyselina asparagová | 9,27 g |
| Kyselina glutamová | 12,5 g |
| Alanín | 3,39 g |
| Arginín | 6,48 g |
| Cysteín + cystín | 0,981 g |
| Glycín | 3,00 g |
| Histidín | 2,01 g |
| Izoleucín | 3,63 g |
| Leucín | 6,31 g |
| Lyzín | 5,55 g |
| Metionín | 1,26 g |
| Fenylalanín | 4,77 g |
| Prolín | 3,53 g |
| Serín | 4,11 g |
| Treonín | 2,88 g |
| Tyrozín | 2,52 g |
| Tryptofán | 0,817 g |
| Valín | 3,66 g |
Upozornenie
Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednozložkové vegánske proteíny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.528000 |
| Značka: | GymBeam |
| Dĺžka: | 26.000000 |
| Šírka: | 18.500000 |
| Výška: | 7.500000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Zdroj proteínov: | cícer |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
