Chrumkavé sušienky - Xucker
Kód: 52960 84388 Zvoľte variant



Podrobný popis
Chrumkavé sušienky - ovsené sušienky s lahodnou čokoládovou príchuťou a nízkym obsahom cukru
Chrumkavé sušienky Xucker sú vyrobené z obľúbených ovsených vločiek, aromatickej špaldovej múky a jemnej mliečnej čokolády. Sušienky sú ďalej sladené len bezkalorickým erythritolom a xylitolom, vďaka čomu sa môžu pýšiť nízkym obsahom cukrov. Táto kombinácia prvotriednych surovín vytvorila zo sušienok skutočnú delikatesu.
Chrumkavé sušienky sú perfektnou pochúťkou ku káve alebo čaju a môžu skvele poslúžiť aj ako chutný snack kedykoľvek počas dňa alebo na cestách.

Chrumkavé sušienky a ich výhody
- sú vyrobené z ovsených vločiek a špaldovej múky
- majú nízky obsah cukru
- neobsahujú palmový olej
- sú sladené bezkalorickým erythritolom a xylitolom
- obsahujú kakao s certifikáciou UTZ, ktorá zaručuje jeho udržateľné pestovanie
- sú vhodné ako rýchle občerstvenie počas dňa
Zloženie
31 % drvené ovsené vločky, sladidlo: 20 % erythritol; slnečnicový olej, 14 % špaldová múka, 11 % jemná mliečna čokoláda so sladidlom (sladidlo: 31 % xylitol; kakaové maslo, kakaová hmota, 13 % sušené mlieko, 10 % prášková smotana, maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma 7 %), sladidlo: 7 % xylitol, nízkotučný kakaový prášok, kypriace látky: hydrogenuhličitan sodný, okysľujúca látka: difosfát.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1676 kJ / 402 kcal |
| Tuky | 24 g |
| z toho nasýtené tuky | 5,6 g |
| Sacharidy | 63 g |
| z toho cukry | 1,4 g |
| Vláknina | 2,9 g |
| Bielkoviny | 6,7 g |
| Soľ | 0,42 g |
Upozornenie
Skladujte mimo slnečného žiarenia, v suchu a dobre uzavreté. Po otvorení obal vzduchotesne zalepte. Výrobok prirodzene obsahuje cukor. Pri nadmernej konzumácii môže mať preháňavý účinok. Chráňte pred zvieratami!
Môže obsahovať stopy vajec, arašidov, sóje, sezamu a orechov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné snacky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.127000 |
| Značka: | Xucker |
| Dĺžka: | 8.500000 |
| Šírka: | 5.500000 |
| Výška: | 17.000000 |
| Netto váha: | 0.125000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
