Chladiaca nádoba na jedlo 950 ml - GymBeam
Kód: 105214



Podrobný popis
Chladiaca dóza na jedlo 950 ml - ideálna voľba pre prenos domácich pokrmov, ktorá vďaka chladiacemu komponentu udrží jedlo v optimálnej teplote
Chladiaca dóza na jedlo 950 ml je praktické príslušenstvo, ktoré uľahčí skladovanie, prepravu a organizáciu rôznych pokrmov. Bola navrhnutá s dôrazom na maximálnu funkčnosť. Skladá sa z niekoľkých súčastí, pričom základom je borosilikátové sklo, ktoré nezadržiava zápach a postará sa o dostatočnú odolnosť aj dlhú životnosť. Samotnú sklenenú dózu možno bez obáv používať v mikrovlnke pre rýchly ohrev jedla a jednoducho ju umyjete buď ručne, alebo v umývačke riadu. Má objem 950 ml, čo je dostatok miesta pre hlavné jedlá alebo väčšiu desiatu, raňajky či popoludňajšiu desiatu. Niekoľko príloh týchto jedál hravo oddelíte vďaka vyberateľnému podnosu s tromi priehradkami, ktorý vám umožní zvlášť uskladniť hlavné jedlo, ako aj prílohy v podobe zeleniny, ryže či ovocia.
O čerstvosť a optimálnu teplotu uskladnených pokrmov sa zase postará chladiaci komponent, ktorý predtým zamrazíte v mrazničke a následne vložíte do dózy. Potom udrží jedlo v optimálnej teplote po dobu niekoľkých hodín v závislosti od podmienok. Spoľahnúť sa môžete aj na pevné zacvakávacie veko so štyrmi klipmi, ktoré stabilne drží a je doplnené o samostatné silikónové tesnenie pre maximálnu nepriepustnosť. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že by sa vám z dózy niečo vylialo a bez problémov ju môžete využiť nielen na tuhé, ale aj tekuté pokrmy, ako sú rôzne omáčky, šaláty s dresingom či polievky. Príjemným bonusom chladiacej dózy je sauce container, teda malá nádobka s vekom, ktorá slúži na uskladnenie dresingu alebo zálievky.
Všetky tieto komponenty robia z chladiacej dózy skvelého parťáka na turistiku, do školy, práce alebo kamkoľvek na cesty. Oceníte ju však aj v pohodlí domova, pretože v nej môžete uchovávať navarené domáce jedlo či iné potraviny. Vďaka kompaktnejším rozmerom zastúpi veľké hrnce či nádoby, ktoré by v obmedzenom priestore chladničky zaberali veľa miesta. To isté platí aj pre mrazničku, kam si v tejto dóze môžete zmraziť zeleninu či ovocie. S chladiacou dózou na jedlo 950 ml zostanú vaše pokrmy vždy po ruke a v optimálnej teplote. Vyskúšajte tohto praktického pomocníka ešte dnes!

Chladiaca dóza na jedlo 950 ml a jej výhody
- praktická dóza pre skladovanie, organizáciu a prepravu pokrmov
- skladá sa z viacerých odnímateľných komponentov
- chladiaci komponent pre udržanie jedál v optimálnej teplote
- vďaka sklu nezadržiava zápach a má dlhú životnosť
- dostatočný objem 950 ml
- je vybavená podnosom s tromi oddelenými priehradkami
- pevné zacvakávacie veko so štyrmi klipmi
- spoľahlivé silikónové tesnenie
- chladiaci komponent udrží vaše jedlo v optimálnej teplote
- hodí sa na tuhé aj tekuté pokrmy
- samostatný sauce container na dresing či zálievku
Materiál
sklo, PP
Vlastnosti
| Rozmery | |
| Dĺžka | 17,9 cm |
| Šírka | 17,9 cm |
| Výška | 10 cm |
| Objem | 950 ml |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky na jedlo a príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| EAN: | 8586027397429 |
| Brutto váha: | 0.980000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 17.900000 |
| Šírka: | 17.900000 |
| Výška: | 10.000000 |
| Netto váha: | 0.820000 |
| Materiál: | PP, sklo |
| Počet kusov v balení: | 12 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
