CHiQ MT 24F650 24", FHD, 75 Hz, bezrámový, čierny
Kód: 135251
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
24" monitor UltraSlim CHiQ 24F650 FHD 75HzLCD monitor 23,8", rozlíšenie Full HD 1920 x 1080, pomer strán: 16 : 9, obrazovka IPS, bez blikania, filter modrého svetla, Freesync. kontrast 1000 :1, doba odozvy 6 ms, obnovovacia frekvencia 75 Hz, pozorovací uhol 178°/178°, jas 250 cd/m2.
HDMI, DP, VGA a zvukový výstup na slúchadlá.
Dizajn: Dizajnová konštrukcia je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú súčasťou balenia. Monitor je podopretý kovovým stojanom.
Monitor možno nakloniť o 5° dopredu a až o 15° dozadu.
Súčasťou balenia je aj 1,5 m dlhý kábel HDMI.
Špecifikácie
Uhlopriečka displeja23,8" (60,5 cm)
Typ.
Rozlíšenie: Full HD (1920 x 1080)
Pozorovací uhol >= 178° (šírka), >= 178° (výška)
Povrch displeja: (proti odleskom)
Pomer strán16 : 9
Počet farieb16,7
Čas odozvy6 ms
Obnovovacia frekvencia panela: 75 Hz
Kontrast: 1000 : 1
Funkcie
Synchronizácia obrazu: FreeSync
Ďalšie špecifikácie
Game Plus, filter modrého svetla, bez blikania, herné profily FPS/RTS, zámok Kensington, naklonenie (5° dopredu / 15° dozadu)
RozhraniaVGA1xHDMI1xDisplejový port1x
Fyzické vlastnosti
Hmotnosť 2,95 kg
Farba Kovová
Základná farba Metalická
Konštrukcia Rovná
Rozmery bez základne 539,6 x 319,1 x 45,7 mm
Rozmery s podstavcom 539,6 x 411,4 x 139 mm
Montáž VESA75 x 75
Spotreba (kWh/1000h) 18
Energetická triedaE
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 8592344400223 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 2,6 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 411 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539 |
| Hĺbka [mm]: | 45 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
