Cestoviny Spaghetti 300 g - Diétne jedlo
Kód: 4209 71179 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Diet Spaghetti - BIO špagety bez tuku, cukru, škrobu či lepku, ktoré sú ideálne pre všetkých ľudí, ktorí dbajú na zdravý životný štýl
Cestoviny Spaghetti sú BIO špagety z konjaku bez obsahu tuku, škrobu či lepku. Diet Spaghetti sú vhodné pre športovcov, vegetariánov, vegánov, diabetikov, ale aj pre všetkých, ktorí dbajú na zdravý životný štýl. Čistá hmotnosť produktu je 200 g.
Cestoviny Spaghetti a ich výhody
- sú špagety vyrobené z konjaku v BIO kvalite
- neobsahujú cukor, lepok ani sóju
- ideálne pre každého, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl
- vhodné pre vegetariánov a vegánov
- skvelá náhrada bežných cestovín
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 30 kJ / 7 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 0,2 g |
| - z toho cukry | 0,1 g |
| Vláknina | 2,6 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0,1 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.395000 |
| Značka: | Diet Food |
| Dĺžka: | 12.000000 |
| Šírka: | 4.000000 |
| Výška: | 18.500000 |
| Netto váha: | 0.300000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
