Cestoviny Fettuccine 300 g - Diétne jedlo
Kód: 3868 71185 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Cestoviny Diet Fettuccine - BIO cestoviny bez cukru, tuku, škrobu, lepku a sóje
Cestoviny Fettuccine sú BIO cestoviny, ktoré sú perfektnou alternatívou k tým klasickým. Sú vyrobené z konjakovej múky, čo ocenia ľudia, ktorí sa vyhýbajú lepku a sóje, ale aj vegetariáni a vegáni. Diet Fettuccine neobsahujú cukor, tuk, škrob, lepok ani sóju. Čistá hmotnosť produktu je 200 g.
Cestoviny Diet Fettuccine a ich výhody
- sú cestoviny vyrobené z konjakovej múky
- neobsahujú cukor, tuk, škrob, lepok ani sóju
- vhodné pre vegetariánov a vegánov
- vhodné pre ľudí, ktorí sa vyhýbajú lepku a sóji
- skvelá náhrada bežných cestovín
Zloženie
Voda (97%), konjaková múka (3,4%), hydroxid vápenatý.
Príprava
Jednoducho opláchnite pod teplou vodou. Varte alebo smažte po dobu 2-3 minút a môžete podávať.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 33 kJ / 8 kcal |
| Tuky | < 0,1 g |
| z toho nasýtené tuky | < 0,1 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| z toho cukry | < 0,2 g |
| Vláknina | 1,8 g |
| Bielkoviny | < 0,3 g |
| Soľ | < 0,01 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 4.980000 |
| Značka: | Diet Food |
| Dĺžka: | 32.000000 |
| Šírka: | 25.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Netto váha: | 3.600000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 3868 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
