Černice lyofilizované - Wolfberry
Kód: 70843



Podrobný popis
Černice lyofilizované - mrazom sušené černice plné vitamínov a minerálov
Černice lyofilizované sú mrazom sušené černice, vďaka čomu si zachovávajú svoju jedinečnú chuť a vôňu. Lyofilizácia je hlboké mrazenie pri veľmi nízkom tlaku, vďaka čomu ostáva ovocie plné živín, vitamínov a minerálov. Lyofilizované černice si zachovávajú svoju čerstvosť, preto si ich môžete vychutnať kedykoľvek počas celého roka. Navyše, na 100 g balenia obsahujú až 20,0 g vlákniny, ktorá sa postará o správny chod vašej črevnej mikroflóry. Černice nie sú dosladzované, a tak ich môžete využiť na pečenie a varenie zdravých receptov či ako fitness verziu chutných maškŕt.

Černice lyofilizované a ich výhody
- mrazom sušené černice
- zachovávajú si svoj chuť a vôňu
- sú plné živín, minerálov a vitamínov
- 100 g balenie obsahuje 20,0 g vlákniny
- sú vhodné na varenie a pečenie zdravých receptov
- nie sú dosladzované
Zloženie
100% černice.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1200 kJ / 287 kcal |
| Bielkoviny | 7,6 g |
| Tuky | 6,3 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 39,6 g |
| z toho cukry | 39,6 g |
| Vláknina | 20 g |
| Soľ | 0 g |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8594158037060-6 |
| Brutto váha: | 0.162000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Netto váha: | 0.120000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 35920 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
