Celozrnný kuskus - Green Apotheke
Kód: 38815



Podrobný popis
Celozrnný kuskus - chutné celozrnné cestoviny s všestranným využitím
Celozrnný kuskus sú cestoviny v tvare malých guličiek, ktoré sa hodia ako príloha k mäsu alebo ich môžete primiešať k zelenine a pripraviť si chutný šalát. Kuskus je vyrobený z celozrnnej tvrdej pšenice, a práve celozrnná verzia je výborným zdrojom živín. Výhodou kuskusu je, že ho netreba variť, postačí ho premiešať s olejom, zaliať vriacou vodou a nechať odstáť. Celozrnný kuskus je chutným spestrením vášho jedálnička.
Zloženie
Celozrnná semolinová múka z tvrdej pšenice, voda.
Príprava
Kuskus nie je nutné variť. Najprv ku kuskusu pridáme kvalitný olej a premiešame vidličkou, aby sa zrnká obalili. Kuskus následne zalejeme vriacou vodou alebo vývarom (pomer 1,5:1 - voda:kuskus) a necháme 10 minút odstáť. Na záver prekypríme vidličkou, aby sa nezlepil.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1497 kJ / 354 kcal |
| Tuky | 2,3 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,4 g |
| Sacharidy | 66 g |
| z toho cukry | 3,2 g |
| Bielkoviny | 13 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy zeleru. Skladujte pri teplote do 25°C, v tieni a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%. Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné obilniny |
|---|---|
| EAN: | 8595178213199 |
| Brutto váha: | 0.507000 |
| Značka: | Green Apotheke |
| Dĺžka: | 10.000000 |
| Šírka: | 5.500000 |
| Výška: | 19.000000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 20 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
