Čelenka Antislip Black - GymBeam
Kód: 86377



Podrobný popis
Čelenka Antislip - jednoduchý doplnok navrhnutý tak, aby pevne držal a spoľahlivo odvádzal pot
Čelenka Antislip je jednoduchá športová čelenka navrhnutá pre vaše obľúbené aktivity. Jej veľkou výhodou je, že pevne drží, takže vám pri nosení neskĺzne. Je vyrobená z kombinácie nylonu a elastanu, čo zaisťuje, že je pružná a pohodlne sa prispôsobí tvaru vašej hlavy. Zaručí vám maximálne pohodlie pri akomkoľvek športe, pretože spoľahlivo odvádza pot a zachráni vlasy pred tvárou. Možno ju teda použiť pre tréning v posilňovni, beh, tenis alebo akýkoľvek iný šport. Má jednofarebný dizajn, ktorý dopĺňa nápis GymBeam na prednej strane. Vďaka svojej univerzálnosti sa skvele hodí k akémukoľvek športovému oblečeniu počas každého ročného obdobia.

Čelenka Antislip a jej výhody
- pevne drží a pri nosení neskĺzne
- prispôsobí sa tvaru hlavy
- spoľahlivo odvádza pot
- zachraňuje vlasy pred tvárou
- má jednoduchý a univerzálny dizajn
- môže sa kombinovať s akýmkoľvek oblečením
Materiál
75% nylon, 25% elastan
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 25 cm |
| Hrúbka | 2,5 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8586025628358 |
| Brutto váha: | 0.016000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 26.000000 |
| Šírka: | 1.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.008000 |
| Materiál: | 60% cotton, 40% nylon |
| Počet kusov v balení: | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
