CARNEO GuardKid+ 4G, ružová
Kód: 119006
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
GPS hodinky Carneo GuardKid+ 4G Platinum pre deti sú úžasnou inováciou navrhnutou na zabezpečenie bezpečnosti a ochrany vašich detí. Sú určené najmä pre deti predškolského veku alebo deti na prvom stupni základných škôl. Vďaka hodinkám s GPS získate dokonalý prehľad o tom, či vaše dieťa bezpečne dorazilo do školy alebo na krúžok. Okrem toho môžete kedykoľvek zavolať alebo poslať hlasovú správu. Vďaka videohovoru sa môžete so svojím dieťaťom kedykoľvek vizuálne spojiť a uistiť sa, že je všetko v poriadku aj vizuálne.Možnosť obojsmernej komunikácie alebo skrytého odpočúvania, videohovor
Sledovanie aktuálnej polohy a histórie pohybu
Výdrž až 4 dni na jedno nabitie, so 100 % signálom GSM
Online videohovor s dieťaťom
Farebný displej
Pohodlné ovládanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne
Hodinky sú plne vodotesné
Prijímanie a odosielanie SMS
Vibračné, tiché alebo hlasné zvonenie
Pohodlné ovládanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne
Lokalizácia GPS
Sledovanie dieťaťa pomocou mobilnej aplikácie je jednoduché a efektívne. Aplikácia umožňuje zobraziť aktuálnu polohu, ako aj históriu pohybu vo zvolenom dátume.
GEO plot
Umožňuje nastaviť miesta, ktoré sú pre vaše dieťa bezpečné. Keď dieťa opustí bezpečnú zónu, dostanete upozornenie.
Počúvanie na diaľku
GPS hodinky pre deti sú vybavené mikrofónom, ktorý umožňuje odpočúvať jeho okolie. Stačí zavolať na číslo SIM karty vo vnútri hodiniek z mobilného telefónu a môžete okamžite počúvať. Pomocou fotoaparátu na hodinkách môžete na diaľku zhotoviť fotografiu, vďaka ktorej budete nielen počuť, ale aj vidieť, čo sa deje v okolí vášho dieťaťa.
Vďaka funkcii videohovoru sa môžete vždy vizuálne spojiť so svojím dieťaťom a uistiť sa, že je všetko v poriadku aj vizuálne.
Displej.
Rozlíšenie: 240 240
Dotykový displej: kapacitný dotykový
Pamäť: 512 MB + 4 GB
Dĺžka remienka: obvod ruky min. 110 mm, max. 197 mm
Odolnosť voči vode: IP67, zariadenie spĺňa certifikáciu IP67, vďaka čomu je odolné voči náhodnému kontaktu s vodou. Nie je však určené na používanie počas vodných športov, plávania, potápania alebo sprchovania. Taktiež nesmie byť vystavené pôsobeniu tlakovej vody alebo silných vodných prúdov, ako je napríklad rýchle ponorenie alebo skok do vody.
FUNKCIE:
Funkcia volania GSM TD-LTE.
Zobrazenie hodín: Digitálne hodiny
Intercom: hlasová konverzácia v reálnom čase
Stopa: Prehrávanie historických stôp
Fotografovanie: hodinky môžu fotografovať
Fotografovanie na diaľku: aplikácie môžu ovládať fotoaparát na hodinkách, čo umožňuje fotografovať pomocou fotoaparátu na hodinkách bez vedomia dieťaťa
Bezpečný priestor: upozornenie na inteligentný elektronický plot
Poloha na mape: LBS + GPS + WIFI
SOS: SOS volanie z jedného mobilného telefónu - traja členovia rodiny
Odpočúvanie: Vzdialené monitorovanie pomocou tichého spätného volania
Funkcia nerušiť: Učenie dieťaťa, škola atď.
Zelený firewall.
Upozornenie SMS: Upozornenie v prípade SOS alebo slabej batérie prostredníctvom SMS
Rozvrh hodín: možno nastaviť od pondelka do piatku
Telefónny zoznam: Podpora - až 100 čísel
Vzdialené vypnutie: Zabraňuje nechcenému vypnutiu
Láska a odmeny: Dieťa je skvelé, odmeňte ho srdiečkami
Nájsť hodinky: Lokalizácia v reálnom čase
Budík
Výučba matematiky
Učenie anglického jazyka
Kalendár
Kalkulačka
Vibrácie
Video prehrávač
Audio prehrávač
Záznamník zvuku
Nahrávanie videa
Kamera
Krokomer
Odosielanie SMS
Odosielanie hlasových správ
História hovorov
4 typy číselníkov "digitálne a analógové"
Rodičovská kontrola SMS a hovorov prijatých hodinkami
Funkcia Priatelia - deti používajúce hodinky CARNEO sa môžu prostredníctvom hodiniek spriateliť a chatovať medzi sebou
Batéria: 1000 mAh
Výdrž batérie: Pohotovostný režim: 4 dni
Systémové požiadavky: Kompatibilný s IOS a Android
Rozmery [mm]: Šírka: 4,1, Výška: 4,7, Hĺbka: 1,6
Hmotnosť [g]: 52 g
OBSAH BALENIA: 52 G:
Balenie: 1 hodinky Carneo GuardKid+ 4G Platinum PINK
1 nabíjací kábel
1 návod
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 8588007861586 |
| Veľkosť displeja [palce]: | 1,44 |
| Hmotnosť [g]: | 52 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 240 x 240 |
| Určenie: | Detské |
| Veľkosť internej pamäte [GB]: | 4 |
| Telefonovanie z hodiniek: | s vloženou kartou SIM (priamo) |
| Inteligentné funkcie: | Budík, Dátum, Hry, Hudobný prehrávač v hodinkách, Tlačidlo SOS, Stopky, Kalendár, Režim spánku/vyrušenia |
| Materiál popruhu: | silikón |
| Typ zariadenia: | Inteligentné hodinky |
| Stupeň ochrany IP: | IP67 |
| Ovládacie prvky: | tlačidlo, Dotyk |
| Športové funkcie: | Výpočet kalórií, Krokomer, Vzdialenosť |
| Menu v češtine: | Áno |
| Operačný systém: | vlastný operačný systém |
| Odolnosť: | Vodotesné |
| Senzory: | Gyroskop, Akcelerometer (snímač pohybu, G-senzor) |
| Tvar číselníka: | štvorcový |
| Veľkosť puzdra [mm]: | 47 mm |
| Farba: | Ružová |
| Šírka popruhu: | 20 mm |
| Farba remienka: | Ružová |
| Možnosť karty SIM: | Áno |
| Meranie športovej aktivity: | Áno |
| Kompatibilný operačný systém: | Android, iOS |
| Upozornenia z telefónu: | Áno |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Dotykový displej: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Zdravotné funkcie: | Monitorovanie spánku, Meranie srdcovej frekvencie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
