Carbosnack 50 g - Nutrend
Kód: 820 819 816 818 73810 73804 73813 73807 Zvoľte variant



Podrobný popis
Carbosnack - energetický gél pre rýchle doplnenie energie, ktorý je obohatený o cholín a vitamín B3
Carbosnack je energetický gél na báze rýchlo vstrebateľných sacharidov pre rýchle doplnenie energie. Produkt obsahuje fruktózu a maltodextrín, ktorý sa vyznačuje predĺženou vstrebateľnosťou. Tieto cukry vyžadujú minimálne spracovanie v tráviacom trakte, a rýchlo sa vstrebávajú do krvi. Vďaka tejto kombinácii vybraných druhov sacharidov je zaručená rýchla a dlhodobá funkčnosť produktu.
Ďalšou veľkou prednosťou Carbosnack je práve jeho štruktúra pologélu, ktorá zaisťuje maximálne rýchle dodanie energie. Produkt je obohatený tiež o beta alanín, glukuronolaktón, cholín a vitamín B3 (niacín). Niacín je zase potrebný pre látkovú premenu a tvorbu energie, zníženie únavy a vyčerpania, fungovanie nervového systému alebo zachovanie zdravých slizníc a pokožky.

Carbosnack je energetický gél určený pre okamžité riešenie energetických kríz, pre dodanie energie pred nejakým náročným úsekom výkonu a pre náročné intenzívne výkony, kedy je potrebné maximálne podporiť príjem energie, ktorá je okamžite využitá na svalovú prácu.
Carbosnack a jeho výhody
- obsahuje rýchlo vstrebateľné sacharidy
- je obohatený o beta alanín, glukuronolaktón, cholín a vitamín B3
- doplňuje energiu pred, počas aj po výkone
- pomáha pri energetickej kríze počas fyzickej záťaže
- podporuje metabolizmus a tvorbu energie
- prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
Zloženie
Príchuť čučoriedka: 49% maltodextrín, voda, 15% fruktóza, citran sodný, regulátor kyslosti kyselina citrónová, Glukuronolaktón, beta-alanín, regulátor kyslosti kyselina vínna, chlorid sodný, cholín chlorid, konzervant benzoan sodný, aróma, konzervant kyselina sorbová, nikotínamid, sladidlo steviol-glykozidy.
Príchuť citrón: 49% maltodextrín, voda, 15% fruktóza, citran sodný, regulátor kyslosti kyselina citrónová, Glukuronolaktón, beta-alanín, regulátor kyslosti kyselina vínna, chlorid sodný, cholín chlorid, konzervant benzoan sodný, aróma, konzervant kyselina sorbová, nikotínamid, sladidlo steviol-glykozidy.
Príchuť marhuľa: 49% maltodextrín, voda, 15% fruktóza, citran sodný, regulátor kyslosti kyselina citrónová, Glukuronolaktón, beta-alanín, regulátor kyslosti kyselina vínna, chlorid sodný, cholín chlorid, aróma, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, nikotínamid, sladidlo steviol-glykozidy.
Príchuť zelené jablko: 49% maltodextrín, voda, 15% fruktóza, citran sodný, regulátor kyslosti kyselina citrónová, Glukuronolaktón, beta-alanín, regulátor kyslosti kyselina vínna, chlorid sodný, cholín chlorid, aróma, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, nikotínamid, sladidlo steviol-glykozidy.
Dávkovanie
Konzumujte počas výkonu, zapite dostatočným množstvom vody. Maximálne 4 za deň.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (50 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 535 kJ/126 kcal |
| Bielkoviny | 0 g |
| Sacharidy | 30,9 g |
| z toho cukry | 9,3 g |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené tuky | 0 g |
| Soľ | 0,4 g |
| Cholín | 50 mg |
| Beta-alanín | 200 mg |
| Glukuronolaktón | 250 mg |
| Sodík | 150 mg |
| Chloridy | 84 mg |
| Niacín | 4 mg |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rýchle sacharidy |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.056000 |
| Značka: | Nutrend |
| Dĺžka: | 16.000000 |
| Šírka: | 4.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.050000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
