Čajový infuzér - VanaVita
Kód: 87097



Podrobný popis
Čajový infuzér vám umožní vychutnať si šálku obľúbeného sypaného čaju kedykoľvek, či už ste doma, v kancelárii alebo na cestách
Čajový infuzér je praktickým pomocníkom, keď si chcete dopriať šálku obľúbeného sypaného čaju a užiť si chvíle odpočinku. Je vyrobený z nerezovej ocele, je odolný a pevný. Jedná sa o trubičkový čajový infuzér s háčikom na konci, vďaka ktorému ho možno ľahko zavesiť na termosku alebo hrnček. Je vybavený posuvným mechanizmom, ktorý umožňuje ľahké naplnenie čajom a následné vyprázdnenie po uvarení čaju. Drobná filtračná sieťka s malými otvormi zaisťuje, že v nápoji nezostanú žiadne kúsky bylín alebo lístkov. Veľkou výhodou je tiež to, že sa ľahko čistí vďaka pohodlnému otváraniu. Príde vhod, ak si chcete rýchlo a ľahko pripraviť lahodný čaj, či už v pohodlí domova, v kancelárii alebo napríklad na cestách. Vďaka tomu, že má podlhovastý tvar, môžete ho použiť na prípravu čaju v termo fľaši.

Čajový infuzér a jeho výhody
- praktický čajový infuzér
- je vyrobený z nerezovej ocele
- je vybavený praktickým háčikom, ktorý umožňuje zavesenie na hrnček alebo fľašu
- má posuvný mechanizmus
- ľahko sa používa a čistí
- má jemný sieťový filter, ktorý zabraňuje úniku listov a bylín do nápoja
- je vhodný pre domácnosť, kanceláriu alebo na cesty
Materiál
Nerezová oceľ
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 14,5 cm |
| Priemer | 2 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky na jedlo a príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8586025628402 |
| Brutto váha: | 0.032000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 16.000000 |
| Šírka: | 5.000000 |
| Výška: | 2.000000 |
| Netto váha: | 0.025000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 286 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
