Boxerské lapy Striker White - GymBeam
Kód: 103360



Podrobný popis
Boxerské lapy Striker – skvelý pomocník pre zlepšenie rýchlosti, presnosti či kombinácie úderov pre boxerov, MMA fighterov a ďalších bojových športovcov
Boxerské lapy Striker posunú váš boxerský či MMA tréning na novú úroveň. Patrí totiž medzi najlepšie tréningové pomôcky vo svete bojových športov. Skvele sa hodia pre zlepšenie rýchlosti, výbušnosti, presnosti či kombinácie úderov. Umožnia vám tak efektívne pracovať na čítaní protivníka a reakčnom čase. Zároveň vďaka nim vyšperkujete svoju techniku, ktorá vám vydláždi cestu k víťazstvu v každom zápase. Tomu je samozrejme prispôsobené aj konštrukčné spracovanie. Lapy na box Striker sú vyrobené z veľmi odolných materiálov v podobe polyuretánu, polyesteru a polyamidu. Vďaka tomu sa neodierajú, sú pevné, ľahké, výborne držia svoj tvar a majú dlhú životnosť.
Váš sparing či tréner sa naopak môže spoľahnúť na extra absorbujúcu penu, ktorá efektívne tlmí nárazy a chráni ruky aj pri najtvrdších úderoch bez strachu o zranenie. K tomu prispievajú tiež nastaviteľné pásky na suchý zips, ktoré umožnia presné nastavenie veľkosti. Vďaka tomu si tieto tréningové lapy zapnete presne podľa vášho zápästia, čím ho zafixujete a eliminujete tak riziko možných prehnutí či iných zranení. Samozrejmosťou sú tiež vetracie otvory, ktoré znižujú pocit mokrých rúk, čo prispieva k celkovému komfortu sparinga počas tréningu. Boxerské lapy Striker sú tak vo výsledku skvelou tréningovou pomôckou pre každého fightera, či už zápasí profesionálne alebo sa bojovým športom venuje v rovine hobby.

Boxerské lapy Striker a ich výhody
- lapy na box, kickbox MMA a iné bojové športy
- vhodné pre ženy aj mužov
- vďaka extra absorbujúcej pene účinne tlmia údery
- ergonomický tvar pre pevný úchop a stabilitu počas tréningu
- vyrobené z kombinácie polyuretánu, polyesteru a polyamidu
- drží svoj tvar a majú dlhú životnosť
- veľmi odolné, pevné, priedušné a neodierajú sa
- skvele tlmia nárazy a chránia ruky
- majú nastaviteľné pásky na suchý zips pre zafixovanie zápästia
- vetracie otvory prispievajú ku komfortu sparinga
Materiál
88% Polyuretán, 4% Polyester, 8% Polyamid
Vlastnosti
| Rozmery | |
| Dĺžka | 24 cm |
| Šírka | 19 cm |
| Výška | 4 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bojové športy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 8586026898668 |
| Brutto váha: | 0.338000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 28.000000 |
| Šírka: | 23.500000 |
| Výška: | 19.000000 |
| Netto váha: | 0.226000 |
| Materiál: | 88% Polyuretán, 4% Polyester, 8% Polyamid |
| Počet kusov v balení: | 8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
