Boxerské bandáže 4m Čierne - Venum
Kód: 90541



Podrobný popis
Boxerské bandáže – pár elastických bandáží o dĺžke 4 metre pre spoľahlivé obalenie a ochranu rúk pri každom údere
Boxerské bandáže sú ideálne riešenie vhodné pre profesionálnych aj amatérskych MMA zápasníkov, boxerov, FitBoxerky a ďalších bojových športovcov. Jedná sa o pár elastických bandáží o dĺžke 4 metre, ktoré spoľahlivo obalia vaše ruky a ochránia ich počas kontaktného tréningu aj zápasu. Sú vyrobené z bavlny a nylonu, čo znamená skvelú flexibilitu, priedušnosť a absorbciu vlhkosti, ktorá eliminuje mokré pocity v rukaviciach aj mimo nich.
Okrem toho sa dokonale prispôsobia vašim rukám a doprajú vám maximálny komfort pri rozdávaní úderov. Treba spomenúť aj zapínanie na suchý zips pre rýchle a dokonale prispôsobené natiahnutie. Vďaka tomu budú vaše zápästia spoľahlivo zafixované a pripravené do súboja s tým najlepším výsledkom.
Boxerské bandáže a ich výhody
- sú pár elastických bandáží o dĺžke 4 metre
- ocenia ich profesionáli aj amatéri
- sú vhodné pre MMA zápasníkov, boxerov, FitBoxerky a ďalších bojových športovcov
- obalia vaše ruky a ochránia ich počas kontaktných tréningov
- sú vyrobené z bavlny a nylonu
- poskytujú flexibilitu, priedušnosť a dobre absorbujú vlhkosť
- doprajú vám maximálny komfort pri rozdávaní úderov
- majú zapínanie na suchý zips pre rýchle a dokonale prispôsobené natiahnutie
- spoľahlivá fixácia zápästia
- dizajn s logom značky VENUM
Materiál
60% bavlna, 40% nylon
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 4 m |
| Šírka | 5 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bojové športy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 3611440017663 |
| Brutto váha: | 0.124000 |
| Značka: | VENUM |
| Dĺžka: | 20.000000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 5.000000 |
| Netto váha: | 0.114000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 120 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
