Bonbóny - Xucker
Kód: 54049 54037 54046 54040 Zvoľte variant



Podrobný popis
Bonbóny – svieža alternatíva ku klasickým cukrovinkám sladená xylitolom
Bonbóny potešia malých aj veľkých milovníkov sladkého. Svoju sviežu chuť si zachovávajú dokonca aj bez cukru, čo z nich robí chutnú alternatívu oproti bežným bonbónom. Sú sladené iba xylitolom. Jeho výhodou je fakt, že konzumácia potravín obsahujúcich xylitol namiesto cukru prispieva k udržaniu mineralizácie zubov. Môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa, keď máte chuť na niečo dobré. Vďaka pohodlnej kompaktnej krabičke sa vám zmestia aj do vrecka, takže poslúžia ako ideálny partner na vašich cestách.
Bonbóny a ich výhody
- neobsahujú cukor
- potešia malých aj veľkých milovníkov sladkého
- majú sviežu chuť
- sú sladené iba xylitolom
- konzumácia potravín obsahujúcich xylitol namiesto cukru prispieva k udržaniu mineralizácie zubov
- môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa
- majú kompaktné balenie vhodné aj na cesty
Zloženie
Príchuť čerešňa: Sladidlo Xylitol (93 %), mastné kyseliny a horečnaté soli mastných kyselín, maltodextrín, prírodná aróma, kyselina vínna (okysľujúca látka), čerešňový prášok (0,6 %), prášok z červenej repy.
Príchuť exotik: Sladidlo Xylitol (93 %), mastné kyseliny a horečnaté soli mastných kyselín, maltodextrín, prírodná aróma, kyselina vínna (okysľujúca látka), papájový prášok (0,6 %).
Príchuť eukalyptus: Sladidlo Xylitol (93 %), mastné kyseliny a horečnaté soli mastných kyselín, prášok z eukalyptových listov (0,5 %), mentolový prášok (0,4 %), eukalyptová aróma, prírodná aróma, koriander (0,2 %), kardamón (0,2 %), šalvia (0,1 %).
Príchuť malina: Sladidlo Xylitol (93 %), mastné kyseliny a horečnaté soli mastných kyselín, maltodextrín, prírodná aróma, kyselina vínna (okysľujúca látka), malinový prášok (0,8%), koncentrát z bazy čiernej.
Príchuť mäta: Sladidlo Xylitol (93 %), mastné kyseliny a horečnaté soli mastných kyselín, prírodná mentolová aróma, mentolový prášok.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (čerešňa) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1095 kJ / 263 kcal |
| Tuky | 2,9 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 95 g |
| - z toho cukry | <0,5 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Nutričné hodnoty (exotic) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1097 kJ / 263 kcal |
| Tuky | 2,9 g |
| - z toho nasýtené tuky | 2,9 g |
| Sacharidy | 95 g |
| - z toho cukry | <0,5 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Nutričné hodnoty (eukalyptus) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1073 kJ / 258 kcal |
| Tuky | 3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 95 g |
| - z toho cukry | <0,5 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Nutričné hodnoty (malina) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1094 kJ / 262 kcal |
| Tuky | 2,9 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 95 g |
| - z toho cukry | <0,5 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Nutričné hodnoty (mäta) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1079 kJ / 259 kcal |
| Tuky | 2,9 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | <0,5 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení obal vzduchotesne zalepte. Pri nadmernej konzumácii môže mať preháňavý účinok. Chráňte pred zvieratami!
Maltodextrín obsiahnutý v produkte sa aktívne nepoužíva na sladenie. Slúži iba ako nosič ovocného prášku, bez ktorého nie je možné lisovanie xylitolových bonbónov. Obsah maltodextrínu je zanedbateľný a nemá takmer žiadny vplyv na celkový obsah cukru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné snacky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.055000 |
| Značka: | Xucker |
| Dĺžka: | 5.000000 |
| Šírka: | 8.000000 |
| Výška: | 2.000000 |
| Netto váha: | 0.050000 |
| Počet kusov v balení: | 20 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
