BIO Zelený čaj prášok - Wolfberry
Kód: 33151 33148 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Green tea powder – zelený čaj v práškovej forme, ktorý si najlepšie vychutnáte v dobrej spoločnosti vašich najbližších
BIO Green tea powder je zelený čaj vo forme jemného prášku, ktorý sa po zaliatí vodou podľa originálnej prípravy mieša metličkou a konzumuje bez scedenia. Ak však metličku nemáte, stačí ho zaliať horúcou vodou a poriadne premiešať. Hneď potom vás očarí podmanivou vôňou a jemne trpkou chuťou, ktorú milujú ľudia po celom svete. Poteší tiež nekompromisnou BIO kvalitou a bude skvelým začiatkom do nového dňa. Najlepšie si ho vychutnáte v dobrej spoločnosti vašich najbližších. Okrem pitia sa hodí aj ako prísada do rôznych jedál studenej a teplej kuchyne. Vynikne napríklad v dezertoch, ktoré ozvláštni svojou výraznou zelenou farbou.
BIO Green tea powder a jeho výhody
- zelený čaj vo forme jemného prášku
- konzumuje sa bez scedenia
- má podmanivú vôňu a jemne trpkú chuť
- poteší nekompromisnou BIO kvalitou
- hodí sa aj ako prísada do rôznych dezertov
- ozvláštni pokrmy o zelenú farbu
Odporúčaná denná dávka
3 g čaju (1 vrchovatá čajová lyžička) na 150 - 200 ml vody o teplote 70 °C - 80 °C.
Zloženie
Zelený čaj BIO 100%.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1502 kJ / 358 kcal |
| Tuky | 4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 1 g |
| Sacharidy | 38 g |
| - z toho cukry | 0,8 g |
| Bielkoviny | 28 g |
| Vláknina | 29 g |
| Soľ | <0,01 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čaje a matcha |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.217000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 26.000000 |
| Šírka: | 18.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Počet kusov v balení: | 36 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
